Květen 2008

Chudák Remy....LOL

27. května 2008 v 15:32 | Kaczíczek |  Pobertové
Heh...to je hustej Pict...Ani nwm, qde sem ho wyštrachala...Někde na intu, ae dostal mě:) Lol...Z toho fakt nemohu...No nic...Nebudu plácat nesmysly a podiwejte se sami. Comenty, esi wás taqiq taq dostal. Ju a Removi to tay docela sekne, co? xD

Nymphadora Tonksová x Bellatrix Lestrangeová

27. května 2008 v 15:22 | Kaczíczek |  Bojiště xD
Hlasujte pro svou favoritku :)

Jaq to funguje?

27. května 2008 v 15:11 | Kaczíczek |  Informačky
Taq tay je informace, jaq bude fungovat versus. Inspirovala sem se u svého SB Parvaty :)
V rubrice Bojiště se objeví ňáký dva lidi z HP. Můžou to bejt herci i postavy...Budou u nich fotky a ňáký informace o nich. Paq tam bude anketa a vy podpoříte svého favorita. Prostě pro něj jen hlásnete v anketce. Pár dní to tam nechám a paq vyhlásim vítěze, kerej se objeví v Síni slávy. Samo, že tam bude i zmínka koho porazil, abyste mohli comentovat, komu ste fandili atd.

♥Versus♥

27. května 2008 v 15:08 | Kaczíczek |  Versus
Versusky

Informačka

27. května 2008 v 14:36 | Kaczíczek |  Dohazovači
Sice už tim možná nudim, ae chystám další powídku a info je myslím nutné...Taqže abyste wěděli, co wás čeká. Bude to powídka z dob Pobertů. Zase tam bude Katie Boatová. New wymyšlený postawičky budou Luna Whiteová, Tess Promiseová a Tony Corner. Snad sem na nic nezapomněla. Když budete číst kapitolky, dozvíte se, kdo koho dohodil komu...Dohazovat budou, tuším, dvě dvojice. Skončí to šťastně, taq se těšte. Wíc zatim neprozradim...Počkám na pár comentů a třeba zejtra přidám kapitolku....:)

Anketka o Pobertech

26. května 2008 v 15:29 | Kaczíczek |  Ankety
Hlásněte, ať znám váš názor...Já bych hlásla pro možnost všichni kromě Červíčka...:)

Pobertíci :D

26. května 2008 v 15:26 | Kaczíczek |  Pobertové
Peter je hwoznej...jinak sou úža :D

Sirie

26. května 2008 v 15:24 | Kaczíczek |  Pobertové
Strašně kwásný obrázky prej nejsladšího z Pobertů :)

Cenuška

26. května 2008 v 15:18 | Kaczíczek |  For me
na: http://lendik4.blog.cz/

Jednorázovka: Omlouvám se........

26. května 2008 v 15:06 | Kaczíczek |  Jednorázovky
Tohle je hwozně smutná powídečka....Když sem ji psala, taq sem i brečela :) Ae zato se mi mocky líbí....

Od kámošky

26. května 2008 v 14:33 | Kaczíczek |  For me
Kámoška Irconka mi udělala super picty...taq tay je máte...
Todle je Hermiona, kdo byste to nepoznal :)
P.S.: Irčo, promiň, některý ty picty tam nešly :(

Návštěvnost

26. května 2008 v 14:30 | Kaczíczek |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (19.5.2008 - 25.5.2008) je:
Pondeli: 23
Utery: 25
Streda: 31 :)
Ctvrtek: 27
Patek: 15
Sobota: 20
Nedele: 22

Celkem: 163 :)
Dobrý.............:-*

Dotazníčky o Pobertech

22. května 2008 v 9:57 | Kaczíczek |  Pobertové
Tay sou ňáký základní informace o Pobertech...

Pictíky

21. května 2008 v 16:59 | Kaczíczek |  Pobertové
Ňáký picty Pobertů....Love :)

8. Láska je láska, láska je sázka

21. května 2008 v 15:45 | Kaczíczek |  Láska je láska
Poslední kapitolka, ale nebrečte, chystám další powídky...x) To sem zas vtipná...=) No nic, nezapomeňte comentovat!!! :)
Denně jsme se Siriusem trávili spoustu času spolu. Byl hrozně sladkej. Vždycky vymyslel nové a nové věci, co bychom mohli dělat. Byla to ohromná legrace. Nikdy mě nezklamal a osvědčil se jako romantik i jako bavič, se kterým se nenudím.
Sedali jsme si spolu o hodinách, venku jsme po sobě házeli sníh. Když roztál, nahradily ho šišky nebo listí. Váleli jsme se v blátě a když se oteplilo, šplouchali jsme po sobě vodu.
Jednou (to mi Lily řekla heslo) jsme byli v prefektské koupelně. Bazén jsme naplnili až po okraj horkou vodou a mýdlovýma bublinkama. Vysvlékli jsme se do plavek, které jsme měli pod oblečením. Siri mě vzal do náruče a než jsem stihla zaprotestovat, plácala jsem se v bazénku. Skočil za mnou ladnou šipku a podplaval mě, takže když jsem si chtěla zaplavat a vynořil se přede mnou, lekla jsem se až jsem se málem utopila. Zato jsem ho chtěla utopit, ale moje síla se jeho nevyrovná, takže jsem pod vodou skončila já. Občas mě nechal nadechnout, ale když jsem nabrala malé množství kyslíku, hned jsem se ocitla znovu pod vodou.
Bylo to super. Vraceli jsme se až po večerce. Naštěstí jsme měli půjčenej Jamesův neviditelný plášť. Chvíli jsme ještě seděli ve spolce. Líbali jsme se a pak jsme jen tak leželi vedle sebe. Povídali jsme si. Sirie mě ale tak utahal, že jsem usnula na tom gauči ve společence.
Ráno jsem se probrala a o někoho zakopla. S hrůzou jsem zjišťovala, ža nejsem ve své posteli. Ten vedle mě měl přikrytou hlavu, takže jsem nevěděla, s kým jsem tuto noc sdílela postel. Odkryla jsem ho a on promluvil: "Včeras usnula a já do holčičích ložnic nemůžu, tak seš tady se mnou." Začalo mi to docházet. Když jsem večer usnula, Siri mě odnesl a spali jsme spolu v jedné posteli. Uvědomila jsem si, že jsme oba jen ve spodním prádle, které jsme si vzali místo plavek po koupání. S očekáváním nejhoršího -nebo snad nejlepšího?=)- jsem se na to optala. Rozespale na mě mrkl a utrousil: "Já spim vždycky jen ve spodnim prádle a předpokládám, že bys nechtěla spát v džínách. Tak jsem ti je sundal." No jo, v tom on má praxi. Ale jsem ráda, že se nevymlouval.
Blížil se konec školního roku. Ne, že bych se s Lil netěšila na prázdniny, ale byly jsme ve škole naposled a začalo nám být smutno. Hlavně jsme se děsily okamžiku, až naši kluci řeknou: Hele, sorry, ale teď už se nebudem vídat, takže se rozejdem. Nebo: Bylo to s tebou supr, ale chci hledat někoho, s kým budu chtít žít mimo školu.
Láska je sice láska, ale stejně jsme se bály, aby ta naše neskončila s posledním zvoněním. To jsme ale hned přestaly řešit, protože chlapci pořád nic neříkali ani nenaznačovali. Opadl za mě strach. To nějak vyřešíme. Snad to nebude problém. Buď je toho naše láska hodna a pak přečká anebo ne a pak skončí. Věřily jsme a doufaly, že přečká. Láska je přece láska a ta je jak známo silná ale bolestivá. Annie tento problém neřešila. Čekaly ji ještě dva roky studia a Mikea jeden. Zato Elen na tom byla ještě hůř než my. Ona měla studovat ještě dva roky a Rem odcházel s námi. Ani jeden nic neřekli, ale všichni jsme věděla, že tahle láska je nadobro pohřbená, i když volné chvíle trávili taky spolu. Sirius, já a Lily s Jamesem máme strávit prázdniny společně (prvně u nás, pak u Potterů a nakonec u Lily), tak se uvidí, jestli to spolu vydržíme nebo ne.
Ale já už musím. Čeká na mě Sirius. Ahoj!
http://br.geocities.com/embarquenoexpresso/marotos2.gif
Pobertové :)

Štvééé mě to!!!

20. května 2008 v 15:29 | Kaczíczek |  Kecíky
Už mě ten Blog.cz štve....Teď to vypadalo dlouho, že tay nebude žádná chyba, ae najednou, dyž ci jít na ňákej blogis, píše mi to, že neexistuje....Sorry SB až to pude stavim se.... :( :( :( :(

7. Rande

20. května 2008 v 15:10 | Kaczíczek |  Láska je láska
Předposlední kapča....komentujte :)
Bavila jsem se s holkama, protože si na mě konečně udělaly čas přes své kluky. Ségra mě hned začala litovat: "Chudinko, ty teda zůstaneš tady? Nepojedeš na Valentýna do Prasinek?"
"Změnila jsem názor," usmála jsem se tajemně.
"Áááááá, a jaký pak šťastlivec se stal tvou obětí?" kousavě se zeptala Elen.
"Sirius..."
"Ty chodíš s Blackem?" Annie se nepřestávala divit.
"Nechodím, jen spolu jedeme do těch Prasinek."
Elen se asi špatně vyspala, kousavé poznámky na mou osobu ji nepřešly: "No jo, ale na Valentýna."
14. února ráno jsme byly všechny čtyři nervózní. Krásně jsme se ohákly. Já si učesala dva malé culíčky a vzala si třpytivou stříbrnou čelenku. Přesto, jaká byla venku zima, oblékla jsem si šaty (růžové) a aby mi nebyla moc kosa, přehodila jsem přes sebe světle modrý svetřík.
Ladně se přidržujíc zábradlí seběhla jsem ze schodů. Sirie už na mě čekal. Jak ho mám proboha pozdravit? Obejmout ho? Dát mu pusu? Podat mu ruku? Ach jo....Já nevim. Sirius ale podobný problém evidentně neřešil. Vyšel mi naproti, jednou rukou mě objal kolem pasu, dal mi pusu na tvář a řekl: "Ahoj. Tak půjdem?" Ani nečekal na odpověď, vzal mě za ruku a šli jsme.
Měl na sobě džíny a mikinu s kapucou. Na ostatních to vypadá nudně a tak nějak........Ale na něm to vypadalo výjimečně.
"Kam půjdeme? Máš něco naplánovaného, Siri?"
"Nemám. Chceš jít třeba k madame Pacinkové?"
"Hm, tak dobře. Mně je to jedno." Objal mě kolem ramen a zamířili jsme k madame Pacinkové.
Sedli jsme si ke stolku v rohu a mně se zrychlil tep z toho, co jsem viděla. Byly obsazené pouze tři další stolky, což je na Valentýna docela málo. Ale mě dostali spíše ty lidi, co u nich seděli. Byly to holky! Ann, Lily i Elen na mě mrkly a začaly se opět věnovat Mikiemu, Jamesovi a Remusovi (samozřejmě, že každá svému:)).
Do dveří vešel Simon Green (pro ty, co si na něj nepamatují: je to bratr Elen). Přišel k našemu stolku, sjel Siriuse nenávistným pohledem a zářivě se na mě usmál se slovy: "Kate, půjdeš si se mnou někam sednout?"
To mi vyrazilo dech...On si na mě troufl i před Sirim!!! Když se mi vrátila řeč, pronesla jsem: "Ne, Simone, nevidíš, že mám mužskou společnost -Siriho- i bez tebe? Nejdu nikam!" Simon se sklidil a já se otočila zpět na Sirieho. Tvářil se nějak divně.
"Siri, klídek. Já ho nemám ráda..." Tiše jsem dodala: "Mám ráda jenom tebe..."
Sirius se na mě otočil, prohlédl si mě a řekl: "Něco jsem si uvědomil. Musím si tě získat sám pro sebe...Chtěla bys se mnou chodit?" Beze slova jsem mu padla kolem krku a vášnivě ho políbila. On mi pak pohlédl do očí a s úsměvem se otázal: "To mělo být definitivní ANO?"
Podívala jsem se na něj a vesele odvětila: "Myslím, že to bylo definitivní ANO."
Mezitím nám menší starší širší paní donesla naše objednané čaje (mimochodem, ten čaj se jmenoval "Horká malinová láska" xD). Povídali jsme si a drželi se za ruce. Dopili jsme svoje čaje a Sirius poznamenal: "Tak co, chce se ti tady ještě tvrdnout nebo se půjdem projít?" Procházku jsem nemohla odmítnout.
Toulali jsme se po Bradavických pozemcích. Zastavil se. Zastavila jsem se taky. Na to Sirius čekal. (Byl sice únor, ale sníh už roztál.) Kouzlem přivolal deku (krásně vyhřátou). "Posaď se, Katie." Netušíc žádnou past kecla jsem si na deku. Lehnul si vedle mě na bok a najednou mě povalil. Začal mě lechtat. Občas mi dával pauzu, abych se neudusila smíchy, ale moje ruce svíral v zápěstí v té svojí (ano, chápete to dobře...ve své jedné ruce držel obě moje). Byla jsem úplně zazděná, protože měl nejen o hodně větší sílu, ale také větší ruce, a tak jsem neměla jedinou šanci se mu vyškubnout.
Přestal mě lechtat a přestal se smát. Díval se mi zblízka do očí. Pustil mé ruce. Jeho pohled mi vypaloval díru do mozku. Nemohla jsem se na nic soustředit. Raději jsem uhnula pohledem. Siri přitiskl svou tvář na tu moji: "Ach Kate......" Políbili jsme se. Líbali jsme se pomalu ale o to déle.
Uprostřed spousty jeho sladkých polibků jsem zaslechla zvuky. Nějaké přibližující se kroky a veselý hovor. Nadzvedla jsem se na loktech a všechno utichlo. "Co se děje, Katie?"
"Šššššš, něco slyším." I Sirie se zaposlouchal do zdánlivého ticha. Pak jsem si všimla hloučku lidí vycházejícího zpoza keřů, které nás obklopovaly. Byli to James s Lily, Remus s Elen a Mike s Annie. Jimmy a Lil k nám rychle přiběhli a James spustil: "Tichošlápku, seber si tu svou Kate a jdem se projít."
Ten den byla ohromná sranda. Házeli jsme po sobě nálože suchého listí, které se válelo všude po zemi už od podzima. Když začalo zapadat slunce, zklidnili jsme se a jen tak v objetí pozorovali západ. Sice se stmívalo brzo, ale stejně jsme nechtěli mít problém. Odebrali jsme se do hradu. Naštěstí jsme cestou nepotkali nikoho jiného než Křiklana, který si nás snad ani nevšiml.
Supér obrázeček Pobertů... =) Už chybí jen jedna kapča do konce povídky...Je to spíš takovej závěr x)

Snape

19. května 2008 v 16:08 | Kaczíczek |  Ftípky a srandičky
Zdroj: hp-star.blog.cz

Náwštěwka 12.5.2008 - 18.5.2008

19. května 2008 v 15:26 | Kaczíczek |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (12.5.2008 - 18.5.2008) je:
Pondeli: 17
Utery: 9
Streda: 19
Ctvrtek: 34 xD
Patek: 18
Sobota: 16
Nedele: 21

Celkem: 134 =D
Zlepčete pls :) taqiq se budu snažit :)

6. Prasinky se blíží

19. května 2008 v 15:23 Láska je láska
Tay new kapča k powídce Láska je láska....Možná by se to spíš mělo jmenovat Láska je sázka xD.....Komenty :)
Šla jsem s Lily na oběd a před Velkou síní stál Potter a Black. James se odlepil od zdi a přišel k nám: "Evansová, dáš rande? Půjdem spolu do těch Prasinek?"
Asi čekal další odmítnutí, ale Lil mu sebrala vítr z plachet: "S tebou? Na Valentýna do Prasinek? Moc ráda, Jamesi!"
Potter jí hned začal říkat jménem: "Dobře, Lilinko, jsme domluvení. Sejdem se ještě tady po obědě."
Sedly jsme si na svá obvyklá místa, ale Lily moc nejedla. Byla strašně nervózní. Skoro násilím jsem do ní natlačila alespoň malinko jídla.
Když jsme se vracely, už na ni James čekal. Vydala se k němu a já se automaticky vzdálila následována Siriusem. Sedli jsme si opodál a pozorovali, jak si ti dva padli do náruče a začali jemně ochutnávat své rty. Když to nebralo konce, Sirius nadšeně zapískal. Ale jen tak potichu. A pak mi to došlo. Na Valentýna jedu do Prasinek sama. Povzdechla jsem si, Black si toho bohužel všiml: "Co se děje, krásko?"
"Ále, teď když Lil chodí s Jamesem, Annie s Mikem a Elen s Remusem, jsem jediná sama. Já asi vůbec nepůjdu do těch Prasinek..."
"No tak to asi dostanu košem, když tě pozvu..." poznamenal Sirie.
"To nevím, ještěs mě nepozval. To začnu řešit, až takováhle situace nastane," začala se mi vracet dobrá nálada.
A Sirius mi to odpálkoval zase zpátky: "Tak to začínej pomalu řešit, protože ta situace právě nastává....Nešla bys se mnou na Valentýna do Prasinek?"
"Ale jo, moc ráda. Já myslela, že půjdeš s nějakou holkou nebo s kámošema," utrousila jsem poznámku.
Siri se zasmál a opět pohotově odpověděl: "S kámošema? Sama sis mi stěžovala, že James chodí s Lily a Remus s Elen. Abych tam šel sám s Peterem, to po mně nemůžeš chtít. A když už jsi mluvila o té holce....Ty snad nejseš holka? Já bych řek, že jseš, takže vlastně jdu s nějakou holkou. A ne jen s ledajakou holkou. S nejkrásnější a nejsladší holkou pod sluncem."
Cítila jsem, jak rudnu až po kořínky vlasů: "To měl být kompliment?" zeptala jsem se nesměle.
"Vem si to jak chceš..." Tahle věta mi ležela ještě dlouho v hlavě.
To mi to Sirius ulehčil. Večer jsem se zamyslela a zaposlouchala jestli všichni spí. Neslyšela jsem nic jiného než oddychování všech děvčat v ložnici. Jen Lily se někam odklidila s Jamesem a ještě se nevrátila...Mám o ni strach. Ale uklidňuje mě jeden fakt: on by jí neublížil.
Ráno po probuzení jsem roztáhla závěsy od své postele a otočila se na postel vedle. Byla prázdná, měla roztažené závěsy a byla úhledně ustlaná jako včera. Ne, na té posteli nikdo nespal. Sedla jsem si na své posteli a pozorovala jsem "velmi zajímavou" protější zeď. Někdo si ke mně přisedl. Zvedla jsem zrak a spatřila tu rudovlásku se smaragdovýma očima, o kterou jsem si dělala takové starosti.
"Kdes byla?" tázala jsem se Lil rychle.
"Včera jsem šla s Jamesem do chlapecké ložnice. Chvíli jsme se líbali, ale byla jsem unavená. James mi ráno s úsměvem oznámil, že jsem mu usnula hlavou na hrudníku. Spala jsem s ním v jeho posteli," stručně mi sdělila Lily důvod své celonoční nepřítomnosti. Chápavě jsem kývla na znamení, že rozumím, a povyprávěla o včerejším Siriusově pozvání na rande.
"Takže spolu chodíte?" optala se, aniž by byla nějak překvapená.
"Ne, to ne. Je to jen nezávazná schůzka," odporovala jsem, přestože jsem doufala, že lžu a že mi Siri nechce dělat společnost jen proto, že by neměl s kým jít. To ale asi ne. Došlo mi, že má spoustu fanynek, u kterých by měl hned jisté, že ho neodmítnou, a stejně si vybral mě. Jenom mě a nikoho jiného! To je super....Ale že mi to nedošlo dřív....Mám holt dlouhý vedení xD
Poberti a Lily :) Docela hezkej obrázek :)