Prolog: Představení

30. srpna 2010 v 12:54 | Káťule |  Love trap
Takže prolog k povídce Love trap na přání Bonbooonka. Prolog je celkem o ničem, ale potřebovala jsem představit všechny tři vypravěče, abyste se mi v povídce neztratili :D. Příjemné čtení.


Anna Blacková
    Jmenuji se Anna Blacková, je mi devatenáct let a chodím posledním rokem na gymnázium v Los Angeles. Jsem tam nová, před půlrokem jsem tam začala chodit a spolužáci si na mě pořád moc nezvykli. Nedivím se jim, sama dobře vím, jak jsem zvláštní. Jsem totiž poločarodějka.
    Mám černé vlasy skoro do pasu,vlnité a lesklé. Oči mám šedé, ale když se naštvu, zčernají. Vypadám přesně jako matka. Jsem malá a štíhlá. Otec si už od narození dělal legraci, že vypadám jako ďáblík. Proto mě pojmenovali Anna, aby ze mě ďábla vyhnali křesťanským jménem. Nepovedlo se.
    Moje maminka byla velice nadaná čarodějka, otec byl věřící. Nikdy se o matce nedozvěděl pravdu. Možná to tušil, ale tolik ji miloval, že tomu neuvěřil. Maminka zemřela, když mi bylo pět let. Vyprovokovala souboj a nedávala dobrý pozor. Moc mi chybí, ale nepamatuji se na ni. Ani jak vypadala. Otec mě opustil, když mi bylo sedmnáct. Tvrdil, že jsem divná. Nikdy jsem nedokázala ovládat svoje schopnosti a maminka mě to nestihla naučit.
    Pravděpodobně otec poznal, co jsem zač. Když jsem mu při hádce nechtíc podpálila knír, odešel ode mě. Ani mi nechybí, byl vždycky příšerně sešněrovaný a se svým Bohem mi lezl na nervy.
Anna Blacková


Neal Bennett
    Mé jméno je Neal Bennett. Je mi osmnáct let. Chodím na losangelské gymnázium právě do třeťáku. Chodím s Blanche Destinyovou.
    Jsem celkem vysoký a svalnatý. Mám krátké světle hnědé vlasy a šedozelené oči.
    Mám mladší sestru Angelu, která se zajímá o tajemno. Když sedí zavrtaná v knížkách nebo na internetu a vyhledává nové informace o čarodějích a podobných nesmyslech, není s ní řeč. Moji rodiče to ze začátku nesli špatně, ale už si zvykli. Zatímco já rád sportuji, ona má prostě tento koníček.
    Maminka pracuje v chemické laboratoři s kyselinami a zásadami. Chemie mi nikdy nešla, takže jsem se spokojil s tím, že dělá pokusy a snaží se nějakým způsobem tyto dvě chemikálie smíchat, aby se nestabilizovaly.
    Tatínek je hokejový rozhodčí. Jako malý se věnoval hře, ale nechtěl pokračovat jako profesionální hráč, proto se dal na soudcování. Nesnáší hlučné fanoušky a ani se mu nedivím, pořád na něj pokřikují.
Neal Bennett
Angela Bennettová


Blanche Destinyová
    Jmenuji se Blanche Destinyová. Mám sedmnáct let. Chodím do druháku na gymnáziu v Los Angeles. Můj kluk je Neal Bennett.
    Jsem vysoká a štíhlá. Mám kratší blonďaté vlasy. Pod vysokým čelem se smějí modré oči.
    Jsem jedináček, což se mi příliš nezamlouvá. Ale rodiče nechtěli nikdy slyšet o tom, že bych měla sourozence. A teď už je to nesmysl. Považte, je mi sedmnáct, byl by rozmazlený.
    Otec je stavební inženýr. Příliš se o jeho práci nezajímám.
    Matka pracuje v bance. Už od malinka jsem jí často pomáhala. Vždycky přinesla balík peněz a já jsem svítivě žlutou fixou poznávala, jestli jsou ty bankovky pravé. Taky jsem dávala razítka na obálky s penězi a na papíry, které matka musela odevzdat šéfovi. Vždycky mě to bavilo.
Blanche Destinyová

Tak jak se líbilo? Zatím nic moc, co? Pod každým úsekem o někom je fotka té osoby. Anna, Bennett s Angelou a Blanche. Obrázky mi pomohla najít sestra Anička a bratránci Jířa s Máťou. Snad se vám budou líbit, strávili jsme hledáním asi dvě hodiny, protože jsme každý obrázek smazali a hledali něco lepšího :D.
Tak, kdo si vybere teď? Nesmí Bonbooonek...
Výběr:
Tanec k lásce
Voice of reason
Big big girl
Moje maličká
Zapletená do sítě lží
He's a werewolf!
Broken heart never really heals
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 30. srpna 2010 v 13:48 | Reagovat

Škoda, že nemůžu vybírat :D;-)

2 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 31. srpna 2010 v 16:46 | Reagovat

Podle mě je to dobrý úvod! akorát Blanche vypadá trošku na míň nežna 17,ale tak:D Úvod se mi moc líbil a koukám, že mám právo vybírat! Tak což takhle Zapletá do sítě lží, prosím?:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama