Květen 2011

L'amour et la mort

26. května 2011 v 20:53 | Káťule |  L'amour et la mort
Takže, já vím, že dlužím dlouho kapitolku... Ale přísahám, že se na ní pracuje :D. Včera večer jsem ale měla nápad a dneska ve škole jsem začala psát :D. Bylo to docela divoký :-) - třídní mi to sebrala, když jsem měla napsaný prolog a skoro celou první kapitolu :D. Ale ukořistila jsem to zpátky :D. A tak vám sem dávám info :-). Snad se bude líbit...
Název: L'amour et la mort
Období: život Bellatrix
Počet kapitol: ještě uvidím :-)

Mějte se čokoládově :D

23. května 2011 v 20:09 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
takže jak vypadá náš pokojík, jste se mohli podívat v minulém článku, když teď o ničem jiném nemluvím :D.
Taky jste si tam mohli pustit pár mých oblíbených zlepšováků nálady :-). Které budu nejspíš potřebovat, protože maturity se chýlí ke konci. Myslím, že ve čtvrťáku budu říkat něco jiného, ale to ještě chvíli potrvá :D. Zatím říkám jedno - já ty maturity MILUJU :D! Když má člověk dvakrát týdně volno (bohužel jen v tom minulém) a odpadají mu hodiny, tak co by nadával, že jo :D... Nejvíc mě ovšem těší, že nemáme matiku a fyziku :-)... Myslím, že holky mi většinou rozumí :D. Nebo jestli některé z holek křivdím, ozvěte se, ráda se seznámím s takovým přírodním úkazem, jakým holka, která ráda počítá, nepochybně je ;-).

Zlepšováky nálady :-)

23. května 2011 v 16:11 | Káťule |  Klipy a Mp3
Ahojky,
dneska jen rychlovka... Mám schůzku s táborníkem :-).
Říkala jsem si, že když je tak krásně, my máme vymalováno a celkově mám dobrou náladu, podělím se s vámi o písničky, které mi ji vždycky zaručeně zvednou :-). Ať už jsem smutná z jakéhokoliv důvodu, tyhle písničky mě rozveselí... Nejsou to žádné "pecky", které by všichni milovali, ale mně stačí, že je miluju já :-).
Plus ještě v článku jedno překvápko :-).


Barvy mi začínají lézt na mozek :D

22. května 2011 v 10:52 | Káťule |  Kecíky
Ahojky!
Tak jsme včera vymalovali a udělali i ten nejhorší úklid. Až se rodiče vrátí domů, tak budeme pokračovat, ale to už je jenom rychlovka - nanosit věci zpátky. Většinu už tam máme. A pak vytřít (barvy jsme vytřeli už včera, takže to nebude tak hrozné) a převléknout postele. Konečně je to za náma :-). Včera mě to malování docela bavilo - a neptejte se mě, jestli jsem normální, protože to nevím :D. Ale ty barvy vypadají úžasně dohromady :-).
Možná že vám někdy vyfotím jen ten přechod a dám vám ho sem, abyste z toho taky něco měli :D.

A když se mi chce, tak mě to i baví :D

19. května 2011 v 11:59 | Káťule |  Kecíky
Ahojky berušky :-),
jak určitě víte, dneska mám zase studijní volno :D. Obávám se ale, že kapitolu jsem slibovala zbytečně, jelikož to nestíhám :-(. Tenhle týden vůbec. V sobotu budeme malovat v pokoji, takže jsem dnešní volno využívám k úklidu. Jasně, ještě včera jsem na to nadávala, ale kdybyste mě viděli, jak mě to baví :D. Sama jsem se nemohla přestat divit :D. Ona to vcelku není žádná práce :-). Zatím jsem pověsila prádlo a dala prát další várku, vytřela, odnosila z pokojíka všechny kytky a z knihovničky všechny knížky, což jsem vyskládala v ložnici (nikdo z vás neví, jak se to tam dostalo, jasný? Protože já to přece taky nevím :D). Až dopíšu článek, tak si asi udělám oběd a půjdu pokračovat... Ještě že ségře dneska není dobře :-). Nepřeju jí to, ale musí pomáhat, takže všechny poličky s plyšáky už uklidila :D. A ani jedna z nás neví, kdo ty pytle s plyšáky opřel o taťkovu skříň :D. Je to celkem leháro. V průběhu se občas chodím mrknout na net, jestli není něco nového... A odpoledne mám v plánu si ještě zaběhat :-).

Rachůnek x Arťuchin :D

17. května 2011 v 16:42 | Káťule |  Trošku srandy :-)
Hokej mě nikdy nezajímal... Až teď mě jedna nejmenovaná osoba (ona ví, že mluvím o ní :D) úplně zblbla :D. Ne, že bych vysedávala před obrazovkou do noci a hltala každý zápas, ale fandila jsem a začala jsem se o to tak nějak zajímat :D.
Myslím, že už všichni z vás viděli tenhle vtipný záběr - ti, z vás, co ještě ne, tak to rychle napravte :D. A v CČ pak vtípek, který jsem na toto téma objevila na FB :D.

Jednorázovka: Problém jménem Black

17. května 2011 v 13:20 | Káťule |  Jednorázovky
Ahojky,
tak jak jsem psala, máme dneska volno. Tady je teda ta povídka, co jsem o ní tak dlouho mluvila. Je o Siriusovi a AUTP Emily. Říkala jsem si, že by bylo zajímavé psát povídku o holce, která nemá v hlavě nic kromě pár pavučin :D. A tohle z toho vzniklo :D. Doufám, že se vám to bude líbit, i když uznávám, ta Emily je blbá, až to hezké není :D.


Ta Tonksová mi tady nějak přebývá :D

17. května 2011 v 11:29 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
dneska mám studijní volno. Ale studovat se nechystám :D. Ještě ho budu mít ve čtvrtek :-). Miluju maturity :D.
Dneska jsem se rozhodla najít pár informací, které mi už dlouho vrtají hlavou. Takže jsem po neúspěšné půlhodince hledání mohla zajásat :-). Podařilo se mi najít, kdy se narodil Sirius :-). Podle jakýchsi stránek v angličtině to bylo 15. listopadu 1959. Mám z toho radost! Doteď jsem se musela spokojit s nic neříkajícím "buď koncem roku 1959, nebo začátkem 1960".
Taky jsem se snažila najít nějaké jednorázovky o Remusovi. A zjistila jsem, že je to umění. Za celou dobu se mi podařilo najít asi dvě z dob, kdy studoval v Bradavicích... No, věřili byste tomu? Taková dokonalá postava a nikdo se mu moc nevěnuje. Pouze jedna z těch dvou byla romantická :-). Ta druhá byla nějaká depresivní. A když už se mi povede nějakou romantickou najít (většinou už z dob jeho dospělosti), nebývá druhá hlavní postava AUTP, ale Tonksová (!!) nebo ještě hůř - Sirius :D. No vážně, poslední dobou jsem nějak přestala mít Tonksovou ráda :-). Do té doby, než si vzala Remuse, tak byla fajn, ale potom jsem z ní vážně na větvi...:D Doufám, že mě chápete :D - leze mi do zelí :D. A nic proti Siriusovi, ale dohromady s Remusem se mi až zas tak nelíbí :D. Líbí se mi dohromady s jednou holčinou, která ví, že mám na mysli právě ji ;-) :D.

Zvláštní den

11. května 2011 v 15:53 | Káťule |  Kecíky
Ahojky!
Obávám se, že tento týden už se mockrát neozvu :D. Sice pomalu přepisuju tu jednorázovku o Siriusovi a Emily, kterou jsem naslibovala, ale zatím jsem jenom v půlce a jsem líná nějak pokročit :D.
A hlavně v pátek jedu pryyč :D. Já se tak těším :D. Jedu totiž otravovat nejlepší holčinu na celém světě :D - Alici Cullen-Hale. Jen doufám, že moji návštěvu přežije ve zdraví - už mám vymyšleno, co všechno s ní musím probrat :D.
Dneska se nudím, ale je nádherně :D. A je dost zvláštní den :D. Cestou domů jsem se trošku vařila, protože jsem to nedomyslela a vzala jsem si černé tričko a černou kabelku - měli jsme totiž Den ochrany člověka za mimořádných situací, tak jsem nešla s batohem :-). Chtěla jsem u toho spát, ale na dnešek jsem se dobře vyspala, takže to dopadlo tak, že jsem seděla, koukala do blba a kecala s kamarádkama :D. Už jsme doufali, že se letos vyhneme resuscitování anduly, ale ne... No, aspoň že u toho byl ten hezký záchranář :D. Dokonce nás všechny pochválil, jak skvěle resuscitujeme :D.

Vracíme se do normálu :-)

9. května 2011 v 15:28 | Káťule |  Návštěvnost
Ahojky,
chtěla bych vám ještě jednou moc poděkovat :-). Už minulou neděli jste mě potěšili návštěvností a v pondělí jste se zase překonali :-). Potom se to sice začalo vracet do normálu, ale za ty dva dny jsem vám moc vděčná :-). A abych mluvila pravdu, do normálu jsme se vrátili jen ve čtvrtek, jinak jste i tak krásně zabodovali :D. Víc než normálně :-). Doufám, že se to od teď stává normálem :-). Bylo by to fajn, na takovouhle návštěvku bych si i zvykla :D.
Jinak vás chci upozornit na Návštěvní knihu, kterou najdete v menu. Říkala jsem si, že by bylo zajímavé to zkusit. Když budete mít nějaký dotaz, připomínku nebo cokoliv, co se nehodí k článku, můžete psát tam :-). Budu pravidelně kontrolovat a odpovídat :-).

Buď navždy proklet, Draculo :D

8. května 2011 v 11:30 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
začnu tím, čeho jste si všichni určitě všimli. Mám nový design, za který vděčím Dincii. Dělá nádherné designy a umí ze všeho vykouzlit zázrak :D. Nevím, jak vám, ale mně se tento design hrozně líbí :-).

Jinak, včera jsem byla v Praze v divadle na muzikálu Dracula :-). Bylo to dokonalé, úžasné a... Dochází mi slova :D. Vlastně to byl můj první muzikál, když se nepočítá Kráska a zvíře, na kterém jsme byli ve čtvrté třídě se školou (zpívalo se tam jen třikrát a ještě na playback :D). Ale zpátky k Draculovi! Jsem z něj teď úplně poblázněná :D. Pořád dokola si prozpěvuju část, kterou zpívá kněz se sborem: "Buď navždy proklet, Draculo!" :D Ono to vyzní tak krásně, jak to zpívají :-).

Warning! I'm very crazy :D

6. května 2011 v 16:19 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
Jak se máte? Já musím uznat, že mám dobrou náladu... Ani sama nevím z čeho :D.
Takže dnešek je prostě úžasný den :-)... Naši čtvrťáci měli poslední zvonění. Naštěstí se mi povedlo většině uniknout, takže jsem v závěru chudší jen o pětikorunu :D. Ale smrdím hrozně - nastříkali mě octem, pánskou voňavkou a jakousi směsicí několika voňavek :D. Sama už jsem si na to celkem zvykla, takže už se necítím, ale když okolo někoho procházím, tak si musí myslet bůhvíco :D. No, řekněte, kdo z vás má rád, když kolem vás projde převoněná holka (a ještě takovouhle směsí...:D). Jinak na pravé tváři mám razítko s jakýmsi autíčkem. Po dlouhé analýze v zrcadle jsem usoudila, že to bude jeřáb a dál to neřeším :D. No, však víte, o auta se moc nezajímám :D. A jaké jiné auto má takový "háček" než jeřáb :D? Na levé tváři mám rtěnkou 8.A8 a na čele 4.A :D. Zatím jsem byla líná to smýt. :D

Juste avant

4. května 2011 v 17:06 | Káťule |  Klipy a Mp3
Naprosto úžasná písnička z učebnice francouzštiny :-). Miluju ji :-)


Děkuju, děkuju!!!! :-)

2. května 2011 v 15:20 | Káťule |  Návštěvnost
Ahojky!
Nevím, kdy jsem naposledy dávala návštěvnost, nějak jsem to asi přestala pěstovat :D...
Každopádně TOHLE si nemůžu odpustit!
Děkuju vám mockrát, vůbec nechápu, kde se vás v neděli tolik vzalo, obzvlášť když jsem nic nepřidávala (až večer za odměnu videa :D)... Jinak, včera když jsem přišla na blog, bylo online 22 návštěvníků a za den jich bylo 96. Když jsem se šla podívat po chvíli, online kleslo na 15, každopádně návštěv za den stouplo na 117! To jsem čuměla... Ale myslela jsem si, že je to maximum... No, nenechali jste se zahanbit a ještě jste dost přidali!
Takže, kdo chce vidět, jakého rekordu jste dosáhli, klik na cč :D.

Tenkrát

1. května 2011 v 20:07 | Káťule |  Klipy a Mp3
Ahojky,
teď jsem přišla na blog a absolutně jste mě šokovali! Měla jsem online 22 návštěvníků!! Nechápu, čemu tím vděčím... Ale děkuju mockrát :-)!
Jinak nějak nevím, co dneska psát, tak se pojistím dvěma videjky :-).
Jak trávíte 1. máj? Já asi uschnu :D. Stejně jako každý rok :D.