Červen 2011

Dracula - Snový soud a smrt

29. června 2011 v 17:29 | Káťule |  Klipy a Mp3
Tak jak víte, poslouchám hodně Draculu od té doby, co jsme byli na tom muzikálu - a tyhle dvě části jsou vlastně hned po sobě a mně se moc líbí :-). I když to není nic moc optimistického... Ale já nevím, i když normálně jsem optimistka, stejně na tomhle ujíždím :-)...
Vybrala jsem, kde zpívá Pepa Vojtek, protože ho vážně milujuu :D. Docela to i vyšlo, zpívá tam Leona Machálková, kterou jsme taky měli :-). Jen nevyšla Zdenka Trvalcová - my jsme měli Šárku Vaňkovou :-).

Jak málo stačí ke Kateině radosti :D - stává se ze mě cowgirl :D

28. června 2011 v 14:50 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
jak se těšíte na prázdniny? To je blbej dotaz :D. Na ty bych se netěšila možná jedině v Bradavicích :D nebo ve Škole noci, ale tam vlastně nemůžete mít prázdniny v pravém slova smyslu :-). A asi proto jsem ráda, že jsem, kde jsem :-). Dneska jsme vyhlásili neoficiální stávku ve škole :-). Učitelka se sice snažila donutit nás počítat, ale obávám se, že jsme všichni dělali všechno možný, jen ne to :-). Absolutně nepozorná jsem zapisovala zadání příkladů a mezitím jsem se bavila s Kusinkou :-). A nakonec to vzdala i učitelka, nechala nás hrát karty :D. No jo, co čekala? Že se budeme učit v den, kdy máme mít třídnické hodiny? Ne, díky :-).
Taky se blíží vysvědčení, což je pro některé možná míň veselé :D. Ale co, přijde s vysvědčením i to období slibů, kdy všichni tvrdíme, že příští rok zabereme víc. Ať už sobě, rodičům, učitelům... Všichni to děláme a všichni moc dobře víme, že i když to naslibujeme, stejně to s tím učením nebude tak horký :D. No jo, sliby chyby :D.


Jednorázovka: Věštba

27. června 2011 v 15:30 | Káťule |  Volné téma
Tak jo, já vím, se mnou a s povídkama je to těžký... No, protože to nevypadá nijak dobře s kapitolou na přání, přidávám alespoň jednu jednorázovečku :-). Doufám, že se bude líbit ;-). Je to trochu fantasy :-). A děkuju Kusince, která mi pomohla vymyslet, jak to dopadne :-).Prolog: Dokonalost

22. června 2011 v 17:05 | Káťule |  L'amour et la mort
Tákže, protože o prázdninách to tu bude nejspíš pokulhávat :-) - mám spoustu plánů - přidávám prolog k povídce, která se vám podle infa docela líbila - L'amour et la mort :-). Nebojte, pořád myslím na tu kapitolku, kterou si někdo z vás přál, ale nevím, nevím, do prázdnin to asi nebude :-(. No, ještě uvidím :-). Tak příjemné čtení a pozor, předem varuji, že to není úplně styl, jakým obvykle píšu :-).


Mám rád vůni tvý kůže :-)

21. června 2011 v 19:08 | Káťule |  Klipy a Mp3
Nevím proč, ale tuhle písničku jsem začala úplně milovat :-).

Prolog: Connie Flame

16. června 2011 v 19:56 | Káťule |  Forget the past
Takže, už mi přijde poněkud trapné, jak dlouho mi trvá jedna hloupá kapitola... Ale protože nevím, kdy se mi to konečně podaří sem dát, rozhodla jsem se zatím vám sem dát některé kapitoly, které mám napsané. Nebude to teď na výběr. Počítám s posledním výběrem a až zveřejním kapitolu, kterou si někdo z vás přál, bude vybírání dál pokračovat. Jen jsem si říkala, že si zatím můžete přečíst taky něco jiného. Takže tady prolog k povídce Forget the past... Snad se bude líbit :-)

Bla bla bla :D

13. června 2011 v 15:08 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
zdravím ze školy. Zítra se vybírá excel, takže jsme ho šly s holkama dodělat a já zjistila, že už to mám skoro hotové! Nechápu, jak se to stalo, ale ne že by mi to vadilo :D.
Musím se pochlubit - dostala jsem jedničku ze čtvrtletky z matiky! A měla jsem plný počet bodů!! Asi mi to nepomůže, stejně čekám na výzo dvojku, ale nechápu, vážně nechápu, jak jsem mohla dostat jedničku :-). Jasně, čtvrtletka byla celkem v pohodě, proti tomu, co jsem čekala. Vyřešila jsem ji bez problému a dokonce se mi povedlo všechno stihnout. Ale protože jsem z toho měla tak dobrý pocit, čekala jsem, že to nebude jen tak. Vždycky, když mám z matiky dobrý pocit, nakonec je to propadák :D. Naštěstí tentokrát ne :-).

Milujuuu :-) :-*

9. června 2011 v 16:23 | Káťule |  Klipy a Mp3
Ahojky,
dneska jen pár videjek... Tákže, jde o skupinu, kterou milujuu už hrozně dlouho :-). A teď jsem si řekla, že bych se s vámi podělila o několik písniček, které mám nejradši :-). Já mám teda ráda snad všechny, ale tyhle tak nějak víc :-). Ale protože je hodně písniček od nich, které mám ráda víc, tak doufám, že na žádnou nezapomenu :-).
Jinak ještě než prozradím, o kterou kapelu vůbec jde, tak se s vámi podělím o to, jak jsem se do nich zamilovala :D. V první třídě jsme si mohli na hodiny hudebky nosit "referáty", prostě CD a řekli jsme například: "Tohle je CD Karla Gotta a já vám teď pustím Včelku Máju." Nebo tak něco. A kluci pořád nosili CD téhle kapely... Už od prvního poslechu jsem ji hrozně nenáviděla. Pak jsem si stěžovala doma taťkovi, že kluci nosí do školy tuhle příšernou kapelu a že se jim DOKONCE líbí!! :D A taťka se smál a pustil mi jejich CD doma. A mně se tak nějak líbilo s ním diskutovat o tom, jestli tuhle písničku kluci pouští nebo ne. A pak jsem najednou zjistila, že ty písničky miluju :-). Je to trošku kuriózní :D. Do dnes nechápu, jak jsem je mohla nesnášet, takže si myslím, že jde o to, že to bylo v těch letech, kdy existují dva tábory - klučičí a holčičí :D... A mně se přece nemohlo líbit něco, co se líbilo klukům, víte, jak bych vypadala? :D


Proč? Sirius kisses Remus?!

7. června 2011 v 20:59 | Káťule |  Kecíky

Ahojky,
nechápu, nechápu :D. Chtěla jsem vám najít nějaké hezké pobertovské video. Ale když jsem dala vyhledávat Marauders (na YT), našlo mi to samá stará nebo ošklivá videa... Těžko se hledá něco, co není obrázkové a je hezké. Tak jsem zkoušela hledat se jmény... A to bych vám nedoporučovala ;-). Byla jsem obklopena slash videjky, které bych asi v některých případech vůbec nechtěla vidět - mnohdy ani ty náhledy :D. Nejvíc mě ale dostalo video s vážně zajímavým názvem - Sirius kisses Remus... Po pravdě jsem byla zvědavá, co to je zač, ale bála jsem se na to kliknout, když jsem viděla ten obrázek... Kde byli kluci ve spodním prádle a... No, nechci na to myslet :D. Doufám, že na to brzo zapomenu a nebude mě to pronásledovat ve snech :D.

Den je krásný :D

1. června 2011 v 16:38 | Káťule |  Kecíky
Ahojky!
Nevím, jak u vás, ale my tu máme bouřku. Teda, nic hrozného - jen prší a jednou za půl hodinky se ozve slabý hrom, ale i tak... Já vím, už jsem začínala nadávat, že to vedro je nepříjemné, ale tohle taky není nic extra. Naštěstí mě déšť chytil až doma, vážně by se mi v tom nechtělo ještě někam jít... Ve škole to je obzvlášť hrozné. Dneska - v jedné třídě bylo takové vedro, až jsem se lepila k lavici a k židli, a v jiné zase byla docela zima. Jasně, nechci, aby bylo zase takové vedro jako loni, kdy jsme jen leželi hlavama na lavici, pili a poslouchali písničky, protože se nedalo nic dělat. Ale nemusela by tam být žádná zima... A když už je někde vedro, tak ne takovéhle. To se člověk děsně potí... Sukně se mi lepila ke stehnům :D. Taky by mohlo být to vedro trochu suché :D.