Září 2011

Tři oříšky pro Káťulku :-)

18. září 2011 v 19:19 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
tak jsem se rozhodla využít času, který teď mám, a něco vám napsat :-).
Začnu jménem pro notebook :-). Děkuju za vaši pomoc, za hlasy v anketě... Ačkoliv vyhrává Snowflake a vlastně bylo původně i mým favoritem, vidím to asi na Daisy. Ještě to není definitivní, ale kamarádi většinou tvrdí Daisy... A dneska jsem viděla na netu noťas, který nejspíš dostanu. Byl tam obrázek a na obrazovce byla sedmikráska ;-). No tak uznejte, že už skoro není o čem diskutovat :D. Jako by se ten notebook rozhodl sám, jak se vlastně chce jmenovat ;-).

Kecy v kleci :-)

15. září 2011 v 17:11 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
asi jste si všimli, že se moje "docházka" moc nezlepšila příchodem školního roku :D. No jo, je to hrůza, ale nějak nestíhám... Říkala jsem si, že se to srovná, až přijde škola, ale já dost často nestihnu ani polovinu věcí, co chci...(A to některé úkoly dělám ve škole :D...Pšššt :D)
Mám dotaz... Viděl někdo z vás film The Runaways? Docela bych ho chtěla vidět, ale nevím, jestli to stojí za to :-). Takže jestli můžete napsat, jak se vám to líbilo :-), byli byste hodný :-). A taky, když už jsem u toho, taky by mě zajímal film Cherry Bomb s Rupertem :-). Tak jestli ten někdo z vás neviděl :-)...

Poslechové hry

13. září 2011 v 20:14 | Káťule |  Odkazy
Ahojky,
našla jsem stránku se srandovníma anglickýma poslechama... Jsou to spíš hry a jsou celkem lehké... Tak kdybyste se nudili, můžete to zkusit, jestliže umíte anglicky alespoň maličko, tak budete rozumět :-).
Tak si to užijte :-).

Tak to mě mastí :D

6. září 2011 v 20:15 | Káťule |  Klipy a Mp3
Tak tahle písnička mě prostě mastí :D

Září na léto jde stáří :D

1. září 2011 v 11:11 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
jak bylo první den ve škole? Asi nic moc, co? Já vím, že se zatím vlastně nic nedělo, ale přece jen ten pocit, že těch hektických deset měsíců zase začíná... Hrůza :D. 1. září - to je stejně depresivní datum :D. Začíná škola a pomalu, ale jistě se blíží konec léta, které se tento rok moc nepředvedlo. Ale co, já mám dobrou náladu stejně :-).
Tolik se toho pro mě teď mění. Konečně jsem si po třech letech srovnala penál, takže jsem zjistila, že se mi tam ty propisky vlastně VEJDOU!! :D To bylo zjištění :-). Navíc jsem si stáhla spoustu nových písniček, abych měla cestou do školy co poslouchat :-). Nevím proč, ale zabrousila jsem do nějakých písniček od Boney M a můžu říct, že třeba Daddy Cool nebo Rivers Of Babylon úplně zbožňuju :-). Teď mi od nich akorát dohrálo No Woman No Cry a rozbíhá se mi Rasputin :D. Ale tím vás asi nebudu zatěžovat :-).