Říjen 2011

Od kdy mají žvejky projímavé účinky? :D

22. října 2011 v 16:19 | Káťule |  Kecíky
Ahojky človíčkové :-),
tenhle víkend jsem se rozhodla udělat odpočinkový. Před chvilkou jsem šla jen nakoupit a cestou jsem doprovodila ségru a naši kamarádku na basketový zápas :-). Nějak mě u toho doběhla minulost, vzpomněla jsem si na vlastní basketové zápasy :-). Jak jsme se ségrou chodily společně, v batohu napěchované dresy a těšily jsme se na další zápas :-). A teď jsem z toho vyloučená. Chybí mi to... Ale nejvíc mi chybí holky :-(.
Když jsem doprovodila Aničku a Janičku (:D), tak jsem nakoupila a vyrazila domů. A cestou jsem vzpomínala na tu dobu, kdy jsem basket hrála. A nejvíc na moje střelené nápady, kterými jsem bavila holky :D. Jak moc bych se chtěla vrátit do té doby :-). Ale kdo by nechtěl být zase tím bezstarostným dítětem :-).
A tak jsem se rozhodla s vámi podělit o svoje (nejen) basketové vylomeniny :-).

Nová rubrika :-):D

19. října 2011 v 17:46 | Káťule |  Johnny Depp
Ahojky,
tak už jste si určitě všimli mé nové úchylky :D. A to buďte rádi, že se mnou nejste každý den :D. Zblbla jsem znova Kusinku a teď ve škole neřešíme nic jiného :D. Když on je tak dokonalej :-). Tak moc dokonalej, že si zaslouží svoji vlastní rubriku :D. Ano, já vím, že mi hrabe, do teď byste tady nenašli jediné slovo o něm, do teď jsem ho nesnášela :D. A prostě mi na férovku přeskočilo :D.
Ale, holky, upřímně, kdo se mi divíte? :D

Design :-)

17. října 2011 v 20:01 | Káťule |  Kecíky
Ahojky :-),
určitě jste si všimli, že mám nový design :-).
Je opět od Dincie. Děkuju mockrát :-).
Hlásněte dole v anketce, jak se líbí :-).
Káťule

In love :-)... Again :-)

12. října 2011 v 16:56 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
já za to nemůžu! Já za to vážně nemůžu :D. Však ona moc dobře ví, že za to může :D.
Zase jsem se zbláznila :-). A to jsem myslela, že z toho aspoň trošku vyrůstám :D. Takže ne :-). Ale abych se dostala k tomu, o čem tady melu a o čem mluví i název článku ;-)... Prostě jsem se zase zamilovala :-). A ne hned tak do někoho :-). Prostě mi hráblo... Ještě do včerejška jsem byla tolik přesvědčená, že ho nesnáším, ale čas přestat si lhát :D. Asi budu muset totálně překopat svůj život :D. Vzhledem k tomu, že to byl takový můj "lifestyle", že ho nesnáším :D. Ne, to si dělám srandu :-). Prostě se mi nelíbil a za tím jsem si dlouho stála... A teď :D. Co mi zbývá, než přiznat, že jsem se zase pletla? :D.
Tak o kom je vlastně řeč :D. CČ.

The Netherlands :-)

6. října 2011 v 18:30 | Káťule |  Kecíky
Hoi,
tak jsem tady dlouho nebyla :-). Byla jsem na výměnném pobytu v Holandsku - ani nevím, jestli jsem se před odjezdem zmínila :-). Spíš ne, co? :-).
Byla to bomba :-). Našla jsem si spoustu nových kamarádů, už se nemůžeme dočkat dubna, kdy přijedou oni k nám :-). A naučila jsem se spoustu nových slov :D. Jo, je to sranda učit se holandsky :-). Teď si píšu s pár lidma maily a s dost dalšími jen po FB a můžu říct, že mi to tam moc chybí :-).
V "Amstru" jsem si koupila nový oblečení, který mi vybraly tři Holanďanky :-). Moc se mi to líbilo, hlavně to bylo oblečení, které tam nosí snad každá holka :-).