Prosinec 2011

Titulek článku nesmí být prázdný. Vždyť já vím :D

27. prosince 2011 v 12:23 | Káťule |  Kecíky
Ahojky :-),
já vím, zase jsem dlouho nebyla :-). Ale nějak se u nás rozjely příušnice :-). Zatím to odnesla jen ségramusím to zaklepat :D. Snad se mi to vyhne :-).
Ve středu před Vánocema jsem byla s maminkou a Kusinkou v kině :-). Takže vám o tom asi trošku popovídám :-). A k Vánocům jsem mimo jiné dostala osmý díl Školy Noci :-). Takže to by byla asi druhá čás tohohle článku :-). Plus pár keců okolo, znáte to :-).
Kdo se chystáte jít do kina na Perfect Days nebo číst Probuzenou a chcete se nechat překvapit, ta to radši nečtěte ;-)!!

1. kapitola: Zapomeň na minulost

15. prosince 2011 v 17:41 | Káťule |  Forget the past
Tak tady konečně taky jedna kapitolka k Forget the past :-). Po dramatickém prologu je to klidnější kapitolkamyslím:D... Užijte si ji :-).
1. kapitola: Zapomeň na minulost

Rehab :-)

15. prosince 2011 v 17:35 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
ano, ano, stále žiju :-). Já vím, že jsem se zase tak moc často nehlásila, ale to není tenhle školní rok snad žádná novinka :-).
Na horách už je sníh :-). Když jsme tam teď o víkendu byli, tak jsme si krásně zablbli :-). Věčně jsme "lopatovali" :D. Ale bohužel zatím nebylo možné lyžovat :-). Na to se těším celé léto, na ten úžasnej pocit, když se člověk jen tak "proletí" po svahu :-). Ale co, tak si počkáme :-). Ono to brzy přijde :-). Miluju lyžing :D. A abych trošku poradila - podle mě nejlepší lyže jsou jednoznačně Blizzardy :-). A to nejen proto, že je mám já :D:D.