Leden 2012

Zajímá mě váš názor!! ;)

31. ledna 2012 v 16:46 | Káťule |  Ankety
Ahojky,
tak co, jak jste spokojeni s vysvědčením? Zatím na tom moc nesejde, je to jen pololetní ;-). Takže nevěšte hlavy, dá se to ještě vylepšit, držím palce :-). A těm z vás, kteří byli úspěšní, přeji mnoho štěstí do dalšího pololetí, aby to dopadlo stejně dobře ;-).
Ale to není téma dnešního článku a ankety :-). Zajímá mě váš názor na největšího génia všech dob - na Járu Cimrmana.
Určitě všichni víte, kdo je Jára Cimrman, nebudu se zde zabývat výčtem všech jeho vynálezů, děl a všeho, čeho kdy dosáhl.
Jenže... Kdo z nás může s jistotou říci, zda tento génius skutečně žil?
Na wikipedii je o něm článek, kde se dočtete, že je pouze fiktivní postavou. Ale kdo to řekne s jistotou?
Takže se Jára Cimrman dostává na pomyslný seznam lidí, o kterých se vlastě neví, zda existovali - společně s Williamem Shakespearem, Homérem a řadou dalších (většinou pak postavy z Bible, jiné náboženské postavy, legendární postavy, postavy z pověstí...).

HP nails

29. ledna 2012 v 21:48 | Káťule |  Klipy a Mp3
Tak takovýhle nehty musím mít :D. Nebýt takové střevo, tak si je udělám sama, ale já si nezvládnu nalakovat nehty ani jednobarevně bez toho, abych měla prsty celé zamazané - takže to pak musím odstraňovat :D. Možná si budu muset sehnat nějakou schopnou kamarádku ;-).
Od stejné autorky jako nehty v minulém článku :-).

Hááá, tyhle nehty potřebuju :)

29. ledna 2012 v 15:58 | Káťule |  Kecíky
Hojda :-),
tak jsem se rozhodla, že se dneska budu věnovat jenom sobě ;-). Večer jdu na dvouhodinovku spinningu, tak se nemůžu dočkat :-). A teď tady jen tak sedím, nic nedělám, na obličeji pleťovou masku, stahuju film, před chvilkou jsem si četla a pak stavěla kus tygřího puzzle :-).
+ půl hodinky
Masku jsem sundala, vykoupala želvu, došla mamce ven pro kolíčky, které jí upadly při věšení prádla, napsala jeden mailik, četla si...

Hadí jazyk :)

28. ledna 2012 v 21:33 | Káťule |  Ftípky a srandičky
Ahojky,
jak určitě víte, hadí jazyk není zrovna schopnost, kterou by ovládal každý :-). Co když se ale právě teď potřebujete dostat do Tajemné komnaty a Harry není nikde blízko, aby vám otevřel?
Zkuste překladač do hadího jazyka :-).
Napište si tam to, co chcete říct a nechte si to předžvejkat :D...
Káťule

Dva vtipy :D

24. ledna 2012 v 19:38 | Káťule |  Ftípky a srandičky
Tak si tak brouzdám po netu a narazila jsem na dva potterovský vtipy :-).
Bylo to anglicky, tak jsem vám to přeložila :-).
Zdroj: opět "fšemocný fb" :)

http://images.wikia.com/harrypotter/images/4/42/Luna.jpg

Happy... Happy... Happiness :-)

24. ledna 2012 v 18:53 | Káťule |  Kecíky
Ahojky :-).
Zeptala bych se, jak se máte, kdyby to dneska nevyznělo ode mě trochu jako výsměch :D. Přišlo mi, že má dneska spousta lidí den blbec a přitom já jsem dneska nevysvětlitelně šťastná :-). To jsem sice pořád, ale dneska víc :-).
Jak normálně šťastná vstávám, dneska jsem vyskočila z postele a ani jsem nebyla tolik ospalá :-). A pak ve škole - tento týden nepíšeme ŽÁDNÉ písemky!! Nemohla jsem tomu uvěřit :-). Ale stejně jsem byla štěstím bez sebe :-).
Kusince jsem tvrdila, že jsem andílek strážný a taky pirát :D. Smála se mi, že si myslela, že je tu jediný blázen :-). Já nevím jak vám, ale mně přijde mávání "křídly" poznášející :-). Moji náladu to ještě zvedlo, takže jsem skoro tančila při chůzi a mávala křídly :D. Ne, samozřejmě ne po celou dobu, jen abych jí ukázala, že vážně můžu být anděl :-). A taky proto můžu být anděl, protože mám halo :-). Miluju to slovo - halo :-).
Kusinka si nejspíš musela skutečně myslet, že jsem nevinný andílek - zvlášť potom, co si přečetla jednu povídku, ve které není moc dialogů :D. A Renča ji nazvala pohoršující :D. Já jsem ji varovala, že je trošku s omezením :D. Nicméně ji ani nehodlám nějak šířit, protože by to bylo na dlouhé vysvětlování, všechny ty okolnosti a tak :-).

Sexy nadílka :*

20. ledna 2012 v 20:07 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
netušila jsem přesně, do které rubriky tohle zařadit :). Nakonec jsem to hodila do keců, protože v tom vlastně nečekejte víc, než moje kecy - doplněné něčím děsně sexy, co musíte vidět (zvlášť pokud jsi holka :D).
Včera jsem byla celá vyplesklá ze spinningu. A dneska jsem se rozhodla navodit si stejný pocit euforie :). A co kromě sportu ve mně vyvolává nejúžasnější náladu - sexy chlapi :) (v kom ne, že? :D).
Tady najdete seznam těch nejvíc sexy chlapů, jaké vůbec znám :-)...
Musíte vidět :-).
Není v tom žádný systém - neberu je popořadě od nejvíc nebo naopak od nejmíň - prostě tak, jak je mám v počítači /podle abecedy/ (i když obrázky jsou zkopírované z netu - jsem líná je sem nahrávat :D).
Tak se do toho pusťte a neposlintejte si klávesnice :P (to byl vtip :D... i když já mám co dělat :D).

O.B. Apology :D

16. ledna 2012 v 16:03 | Káťule |  Odkazy
Ahojky,
jestli se nudíte, zkuste tohle - je to fakt dobrý :D...
Mě to docela rozesmálo a pouštěla jsem si to několikrát :D.
Ale dejte si pozor, co tam napíšete za jméno - diakritika nejde a pokud to nějaké jméno neumí vyslovit nebo je příliš dlouhé, řekne to jen Hey :D. Já jsem na sebe zkusila Katie a to jde v pohodě. Co jsem zjistila, nejdou klučičí jména, nejdou dlouhá jména a nejdou jiná jména než anglická nebo jim alespoň podobná :-).
Káťulík :*

Dancing Queen :)

14. ledna 2012 v 20:59 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
tak jsem se rozhodla trošku polepšit a zase se jednou ozvat :). Sama nevím, jestli vás vůbec zajímá číst moje nesmyslné řeči, ale mě to baví psát :-). A celkem i číst u ostatních :). Dokonce jsem přišla na to, že čím větší kraviny popisujete, tím líp :D. Totiž tím víc to baví číst mě :-). Možná si myslíte, že mi hrabe, a možná nejste daleko od pravdy, ale jsem to já :-).
A když jsem u toho, že to jsem já... Zítra ze mě bude Dancing Queen :-). Celkem se těším, i když mě děsí, že budu stará!
Ale co, už to přede mnou přežilo dost jiných Dancing Queens :-). Třeba se na mě konečně usměje štěstí - Bella v sedmnácti potkala Edwarda... Ne, že bych zrovna toužila tohohle zázraka někde potkat, ale kdyby to byl třeba Remus... Rozhodně bych se nebránila :-). Alice Cullen-Hale, ty víš ;)... Ty víš všechno :)... Jak to děláš, že víš všechno? ;)

Jednorázovka: Cesta bohyně

11. ledna 2012 v 17:55 | Káťule |  HON - Jednorázovky
Tak tady slíbená jednorázovka napsaná po smrti Jacka. Inspirovala jsem se Damienovou a Jackovou romantickou rozmluvou těsně před Jackovou smrtí - i když jsem si k tomu přidala dost intimity :-). Ale jinak způsob, jakým spolu mluví, jsem se snažila zanechat :-). Tak snad se to povedlo :-). I oslovení jsem nechávala ta, která oni používali :-).
Takže jen malé varování - slash! ;-) A můj první, takže to podle toho vypadá :-). Z pohledu Jacka :-) - ačkoliv ho nemám nijak extra ráda...
A ještě jedno varování - je to trochu blbost, protože pak by na to úplně nenavazovala na rozmluva mezi Nyx a Damienem v knížce, takže to jde maličko mimo :-). Napsala jsem to, než jsem knížku dočetla, i když mi bylo jasné, že tohle se tam nedá nikam nacpat :-)... A taky to Jackovo stýskání v Nyktině říši - to je taky nesmysl. Nikomu tam nic nechybí, takže tohle všechno berte s rezervou a jen pro účely povídky :-).
Jsem zvědavá na vaše reakce :-).

Obrázky k povídce Forget the past :)

3. ledna 2012 v 19:38 | Káťule |  Forget the past
Takže jsem se právě zamyslela nad povídkou Forget the past a usoudila, že vlastně zatím moc postav neznáte. Našla jsem proto nějaké obrázky, jak si jednotlivé postavy představuju. Zatím vám nemůžu vyzradit, kdo to všechno je, ale na druhou stranu :-)... Všechno se časem dozvíte :-). Teď už znáte Melody Stinson-Jackson, Carla Jacksona, Eleonor a Dennise Lenneyovi, pana a paní Stinsonovi a Susan Daniels :-).
Takže tady moje malá skromná představa o jejich vzhledu :-).

TOP 2011

3. ledna 2012 v 16:50 | Káťule |  Kecíky
Ahoj,
tak jak jste si užili první školní den v novém roce? ;-) U nás celkem pohoda. Kupodivu jsem v pohodě vstala a byla jsem vyspalá líp než za celé prázdniny, kdy jsem vstávala až třeba okolo jedenácté :D. Dokonce mě zatím ani nijak moc nevytočil žádný učitel, což je na našem ústavu docela zvláštní :D. Ale ne, vážně to jde :-). Koupila jsem si diář a při přepisování nových zápisků jsem zjistila, že máme krásně rozplánované testy až do 17. ledna... A začínáme zítra... Je tu někdo, komu jde chemie a je ochotný to za mě napsat? :D
Ohlížela jsem se za rokem 2011 a zjistila jsem, že nebyl vůbec špatný (na rozdíl od roku 2010, který byl plný smutný skutečností). Doufám, že rok 2012 bude pro nás všechny alespoň tak dobrý jako 2011 :-). Ale jsem si jistá, že ho podceňuju a bude ještě stokrát lepší.
A při tom podrobném procházení právě minulého roku jsem si vypsala top věcičky :-). Rozhodla jsem se s vámi o ten seznam podělit. Je tam spousta TOP nových věcí - ale nedivte se, nejsou to vždycky nové věci, jen je to nové pro mě. Například herci nebo zpěváci - určitě byli známí už dřív, ale já si jich všimla až v roce 2011. Nebo jsem o nich třeba i v mnoha případech věděla dřív, ale až tento rok jsem si je oblíbila. Navíc je tam i pár "starých" věcí, které pro mě však byly v roce 2011 důležité.
Takže se můžete podívat :-).
Pozn.: Je to souhrn za celý rok, třeba knížky nebo filmy - některé jsou už třeba z ledna 2011, jiné až z konce roku :-)...