Červen 2012

Samu Haber

20. června 2012 v 20:26 | Káťule |  Sunrise Avenue
Ještě jedna věcička :D. Povedené video složené z oblíbených gest Samuho :). Víc neprozradím, jinak vás to odradí od sledování :D. Ale mně to přijde sexy :D:D.

Barbra Streisand

20. června 2012 v 20:17 | Káťule |  Představení
Jedna rychlovka :).
Btw: Že to tady Chrisovi neuvěřitelně sekne? ;)

Perfect Klaine :)

19. června 2012 v 16:54 | Káťule |  Fan videa
Ahojky :),
tak jsem si na vás vyšetřila minutku ve svém zaneprázdněném životě :). Člověk by řekl, že čas přibývá s koncem školního roku :D. U mě je to spíš naopak :). V pátek odjíždím na olympiádu z češtiny, vracím se na výzo a ten samý den jedu na tábor :D. Takže nevím, kdy se zase uvidíme :).
Teď jen jedna rychlovečka ;). Vrátila jsem se z posilky a běžím vařit :).
Jedna malá dávka roztomilosti :).
Aneb fan video na Klaine s písničkou Perfect, kterou kluci sami zpívají :).
Užijte si to :).

Billionaire

15. června 2012 v 6:37 | Káťule |  Představení
Jen na rychlo jednu písničku :). Říkala jsem si, že vás hrozně zahrnuju Chrisem, ačkoliv je v Glee spousta jiných talentů :).
Takže tady Billionaire :) - skvělá tahle scéna, tu miluju :). Tu písničku jsem zbožňovala už předtím, takže pak jsem chodila po bytě a pěla: "I wanna be a billionaire so freakin' bad... I wanna be on the cover of Forbes magazine... Different city every night, oh, I swear..." Jako cvok :D
Billionaire - Boys (Glee cast) - kvalita nic moc...

Chris Colfer - videos :)

13. června 2012 v 16:18 | Káťule |  Rozhovory
Ahojky,
dneska si prostě nemůžu odpustit pár videjek s Chrisem :). On je prostě sladkej, kouzelnej a... Nedá se to říct ani slovy :)...
Takže tady :)...

If I Lay Here - Klaine

12. června 2012 v 14:42 | Káťule |  Fan videa
Ahojky,
ještě než vyrazím do posilky :) - tohle fanvidejko jsem našla a úplně ho miluju :). Včera jsem se teprve dostala do epizody, kdy se Kurt a Blaine seznámí, ale už teď je mi jasný, že budou nejsladší pár celé Glee :).
Nemůžu se dočkat, až všechny tyhle Klaine scény uvidím :)).
Ten pohled, jakým se Kurt na Blaina dívá v 0:34, je úplně dokonalý :).

I Want To Hold Your Hand

11. června 2012 v 6:41 | Káťule |  Představení
Ahojky,
rychle jedno video :). Tahle písnička se Chrisovi děsně povedla, stejně jako výkon v celé epizodě :). Slyšela jsem, že byl po výkonu v této epizodě nominován na cenu Emmy, což si rozhodně zasloužil :). Mě několikrát rozbrečel ;).
Mimojiné i písničkou I Want To Hold Your Hand (od Beatles :D)

Just look innocent :))

7. června 2012 v 17:01 | Káťule |  Kecíky
Hoi,
doufám, že tu ještě někdo zůstal po té náloži Glee :D. Ale já to nemyslím zle, jen je to teď další část mého srdíčka :). Uklidňovala jsem se, že to nemůže být na dlouho, protože jsou jen tři série po 22 dílech, ale dneska jsem objevila, že bude další série :). Tak mi nezbývá než doufat, že budu mít čas na to koukat :D:D.
A jak se vůbec máte vy? Nějaká změna od té doby, co jsem naposled stála nohama na zemi? Snad zase brzo spadnu a snad si u toho moc nenatluču :D.

A House Is Not A Home

7. června 2012 v 14:53 | Káťule |  Představení
Ahojky,
tak jen rychlovka :)... Jedna další Chrisova písnička :). Ten dabing je příšernej, ale nenašla jsem jiné video, kde by byla celá tahle scéna v koukatelné a poslouchatelné kvalitě :). Takže si té věty na začátku nevšímejte :).
Joo, můžu říct, že tohle je vážně strašně dojemná scéna... Naštěstí tam už není ten nejvíc srdce trhající moment, kdy všichni zatleskají a je tam zase pohled na Kurta a jemu po tváři stéká slza :(. Jeden ze tří momentů v téhle epizodě, kde Kurt brečí :(.
Předpokládám, že tomu budete rozumět, Chrisovi jde dobře rozumět a ta písnička není nijak složitá :). Tak si to užijte, protože je to jedna z písniček, která je prostě pravdivá ;).
Ale písnička je to boží, Chris má boží hlas :).

Like A Prayer

6. června 2012 v 16:01 | Káťule |  Představení
A zase Glee :). Snad už dneska naposledy :). Tahle písnička je od nich úžasná :). A Kurt je skvělej, jak dozpívá a líbne Mercedes na tvář :). Jo, Mercedes, ta holka má taky boží hlas :)..

4 Minutes

6. června 2012 v 15:46 | Káťule |  Představení
Ahojky :),
mám pro vás jedno video z Glee (ano, opět :D).
Chtěla bych ho věnovat všem, kteří se smějete Chrisovi pro jeho vysoký hlas :). Myslím, že tady dokázal, že zvládne zpívat i níž :). Ano, není to nijak závratně hluboko, ale překonal se :).
Když jsem pár lidem pustila jednu písničku od něj, nechtěli mi věřit, že je to normální dvaadvacetiletej kluk. A ano, trvám na tom. Je normální, i když spousta lidí tvrdí, že není normální, když je gay... Bacha na to, nesnáším homofobní lidi...

Strašně mu to v tom dresu cheerleaders sluší :). A ano, uznávám, že jsem byla v šoku, když si tak v klidu poslouchám ty nástroje a najednou: "Come on! Kurt Hummel, take it!" Tak jsem si říkala, co se děje, že přece Kurt není roztleskávač(ka) :D. Jo, on i Mercedes mě hrozně překvapili, že se k nim přidali :). Ale tohle vystoupení je bezchybný :D. Z výrazů přihlížejících bych řekla, že nejsem sama, koho to překvapilo :). A taky tím konečně docílili toho, že dostávaj nějaký sólíčka :).

Chris Colfer on... KISSING :D

5. června 2012 v 16:32 | Káťule |  Rozhovory
Tak ovšem tohle si nemůžu odpustit :). Dobře, dobře, uznávám, poslední dobou je tu spoustu Glee a ještě více Chrise Colfera :D. Ale tohle, to prostě musíte vidět :D.
Nejlepší je to jeho: "Am I good kisser? I've never kissed myself before." :D
So, check it out :).

Gay Kid :)

4. června 2012 v 19:41 | Káťule |  Fan videa
Ahojky :),
dneska jsem tady byla už ráno, ale před chvilkou jsem se dostala ke skvělému videu :)...
To musíte vidět :). Jak nemám ráda Sue, v jedné věci s ní musím souhlasit... On opravdu je Gay Kid :). Samozřejmě v dobrém :).
Ale zpět k videu :). Některé jsem ještě neviděla, některé bych přidala, ale je to dobrý video :).
So here it comes :). Check it out :).

Defying Gravity (Rachel & Kurt)

4. června 2012 v 6:46 | Káťule |  Představení
Ahojky,
jen tak na rychlo :). Předtím, než půjdu do školy :). Jdu k dotorce, tak nesmím jíst :D. A mám místo snídaně chvilku času :).
Takže tady jedna moje oblíbená písnička z Glee :). Zpívá ji Rachel a Kurt - kdo z vás zná, tak ví, že šlo o souboj, kdy se rozhodovalo, kdo z nich vyhraje a tu písničku bude zpívat :). Bylo mi Kurta hrozně líto, když pokazil tu notu a můžu říct, že jsem ho dost obdivovala, když jsem se dozvěděla, proč ji pokazil a že to celé bylo naschvál :).
Takže tady :).
A jen tak mimochodem... I vote for Kurt!
Edit: Jen dodávám :). Kdo z vás zná Školu Noci, tak dobře ví, že tuhle písničku poslouchal a zpíval Jack těsně před svou smrtí...

Nový design :)

3. června 2012 v 19:45 | Káťule |  Kecíky

Ahojky,
rozhodla jsem se trošku to tady oživit :). A napadlo mě, že nejlepší způsob bude změna designu. Tenhle tady byl už pěkně dlouho ;). Domluvila jsem se teda s mým skvělým SB Penelopé Sparrow a ta mi udělala absolutně úžasný design :). Nechápu, jak se jí to povedlo z mých zmatených instrukcí :D. Nicméně je to dost změna. Přemýšlela jsem dlouho, co bych na ten dess vlastně chtěla :). Původní nápady byly vesměs "potterovské" - Hagrid, fénix, Brumbálova armáda a podobné věci :). Ale pak jsem si říkala, že když jsem tvrdila oživit, myslela jsem to doslova :). Takže jsem začala se změnou tématu :). Doufám, že vás design s naprosto sladkým Kurtem moc nevyděsil :). Taky jsem chtěla nějaké syté barvy, posledně jsem měla světlounký, tak když už :D… Jsem z toho dessu úplně na větvi, tak doufám, že vám se taky líbí :). Díky moc, Penelopé ;).

Kurt - Single Ladies

1. června 2012 v 15:23 | Káťule |  Představení
Rozhodla jsem se pořádně využít nové rubriky a vložit ještě jedno video :). Je to tanec ze začátku čtvrtého dílu :). Bohužel jsem nenašla přesně tu scénu z toho dílu, ta byla mega vtipná :). Ale aspoň tohle :). I tak se můžeme pokochat krásným Chrisem Colferem :) - a pozor, jeho taneček tady je ještě vylepšený než v samotné Glee :). Je k sežrání, když tancuje, takhle bych se chtěla umět hýbat :).

Chris Colfer on his voice

1. června 2012 v 15:13 | Káťule |  Rozhovory
Ahojky,
před nějakou dobou jsem přemýšlela o tom, že bych měla taky koukat na nějaký seriál - každý na nějaký kouká :D. A protože miluju Darrena Crisse a navíc mi známí doporučovali, začala jsem sledovat Glee :). Darren Criss je tam prý až od druhé série, ale to neva - i takhle je to bomba :). Zatím jsem se dostala do čtvrtého dílu a jsem unešená :).
Abych se přiznala, dřív jsem viděla pár fan videí o Kurtovi a Blainovi. Nevím, jak moc znáte Glee, ale Blaine je Darren Criss a Kurt je jeho přítel (ano, jsou gayové) :). A z těch fan videí jsem Kurta (Chris Colfer) neměla moc ráda.
Opět se potvrdilo, že jsem se v něčem pletla, Kurt je absolutně k sežrání :). Dokonce jsem si zamilovala i Chrisův hlas :). A tady rozhovor o jeho hlase :). Je vtipnej :).