Listopad 2012

Klaine - Phone call :)

30. listopadu 2012 v 22:38 | Káťule |  Představení
Hojki,
jen na rychlo :). Tohle video prostě nemůžu nepřidat :).
Dneska ségra mimořádně neměla taneční, tak jsem měla čas tuhle epizodu zhlédnout :). Je skvělá, btw. A tahle scéna, to bylo na mě moc :). Jako slyšela jsem, že bude úžasná... Ale až takhle ;)...
"I miss you like crazy."
Ten Darrenův smích.
Ty I-love-yous.
A jestli jste si toho nevšimli, tak upozorňuju - na konci toho telefonátu si neřekli "Good bye." Víte proč? Protože oni dva si prostě nikdy nemůžou říct "Good bye." :)
Dobře, možná budou chvíli kamarádi, ale podívejte se na ně, to jim dlouho vydržet nemůže :). Co myslíte? ;)
Mějte se ;).
Hugs & Kisses,
Xxoxo K.

Vzpomínky na dětské lásky

25. listopadu 2012 v 16:39 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
právě jsem si na chvilku odběhla od učení se francouzštiny - zítra píšem ze semináře :). Pak se chci totiž podívat ještě na angličtinu a zjistila jsem, že je nejlepší mezi dvěma jazyky dělat něco jiného, aby se to moc nepletlo :D. Po ájině půjdu na spinning a večer zakončím opět fráninou :). Super, ne? :) Češtinu jsem si zopakovala, když jsme dopoledne se ségruškou vařily - jsem dnes nějaká pilná studentka ;). Ani tomu nemůžu uvěřit :). Vařily jsme oběd - bramborové knedlíky plněné uzeným se špenátem, zelím a cibulkou a musím nás pochválit - povedlo se nám to :). Miluju domácí bramborové knedlíky :).
Chtěla bych se omluvit Christy: Na té povídce pro tebe pracuju, už ji skoro mám, ale píšu ji do sešitu, tak to pak budu muset ještě přepsat :(. Moc se omlouvám, že mi to tolik trvá, ale nemám moc času, promiň :(.
Navíc jsem si včera udělala k svátku radost (v předvečer :D)... Stáhla jsem si film Rebelové, který určitě všichni znáte :). A předpokládám, že ho taky všichni milujete - jako já :). Ten film nejde nemít rád :). Poprvé jsem ho viděla kdysi na horách s táborníkem a od té doby jsme na něj koukaly s Aničkou často u babičky s dědou na videu :). Tenkrát jsem byla malá, takže jsem přirozeně nerozuměla tomu, co se tam děje... Totiž, já si myslela, že tomu rozumím, ale znáte to :D. Pak mi to jednou (asi v mých deseti letech) vysvětlil taťka a já byla úplně v šoku, co se tu dělo... No, už tenkrát, když jsem byla malá, jsem ten film pokaždé obrečela :). A včera... Já jsem brečela jak želva ;).

Vánoční epizoda - Klaine spoiler :)

20. listopadu 2012 v 16:38 | Káťule |  Další
Ahojky,
tak jsem si říkala, že Klaineři už to vědí, ale zjistila jsem, že všichni ne :).
Tohle je tedy článek se spoilery jako odpověď na otázku Christy.
Pokud jste tedy ještě neviděli a neslyšeli, co se teď točilo, máte jedinečnou příletost. Ale pozor, tenhle článek je plný spoilerů :D.
Koukám, že se mi ty spoilery hodí k tématu týdne :D... "To, co potřebuji..." Tak to je rozhodně Klaine a CrissColfer.

SPOILERY!


Beauty School Drop-out

20. listopadu 2012 v 15:47 | Káťule |  Představení
Ahojky,
jen tak rychle dneska videjko :). Je to z posledního dílu Glee - Glease :). Ten díl se mi moc líbil :). Zvlášť Darren (Blaine) jako Teen Angel ;)...
Tady právě písnička, kterou Teen Angel zpívá ;). A já říkám upřímně, kdybych byla Vanessa (Sugar), měla bych co dělat, abych po něm neskočila, kdyby se ke mně přiblížil, celej v bílým, zpíval tohle, cvrnkl mě do nosu, a pak si vedle mě tak sednul :)...
Jinak se už nemůžu dočkat vánoční epizody - vsadím se, že všichni Klaine fandové už TO viděli a slyšeli :). A kdo ne, tak se nechte překvapit nebo si najděte, co kluci natáčeli 11 hodin teďka :D...

Rozbřesk 2. část - fanouškovská recenze

18. listopadu 2012 v 10:39 | Káťule |  Filmy a knížky
Ahojky,
tak jsem byla včera večer s mejma ladies v kině ;). Vyrazily jsme na Rozbřesk part 2 :). A já se rozhodla, že se s vámi podělím o své názory ;).
Takže, kdo jste nebyl a chystáte se, čtěte tento článek jen na vlastní nebezpečí, obsahuje SPOILERY!
A kdo jste nebyl a zatím nemáte lístky - ani si je nekupujte. Mně osobně je té stovky dost líto, bylo to moje nejhorší filmové zklamání, co se kina týče - a to jsem viděla dost blbostí. Abych pravdu řekla, čekala jsem, že to bude kravina, ale dokonce to předčilo mé očekávání. Byla to větší kravina, než jsem čekala.
Poprvé jsem úplně souhlasila s autorem záporné recenze, který filmu nakonec dal 30 %. Já hodnotím stejně...
V CČ podrobněji ;).

Blow Me (One Last Kiss)

15. listopadu 2012 v 18:51 | Káťule |  Představení
Ahojky,
tak tady na rychlovku jedno video :)...
"Holky" to tam slušně rozbalily :)... (Předpokládám, že můžu použít holky, i když je tam Wade/Unique - já ho/ji vidím spíš jako holku.)
Abych byla upřímná, když se Unique objevil/a poprvé v Glee, nějak jsem ho/ji neřešila :). Na začátku 4. série jsem ho/ji celkem nesnášela :). Ale tohle, to si prostě podal/a :). Uvidíme, v poslední epizodě mi byl/a docela sympatický/á, tak snad si to udrží :)...
A Marley má na stagi absolutně nejlepší oblečení, strašně se mi to líbí - zvlášť ty kalhoty :)...
Tak nebudu zdržovat - jdeme na to :)...

Věděli jste, že...?

13. listopadu 2012 v 20:17 | Káťule |  Další
Ahojky,
moje kamarádka Wendy mě poprosila, jestli bych mohla sepsat nějaké zajímavosti o Chrisovi Colferovi :). Znělo mi to jako fajn nápad a když už jsem to jednou sepsala, tak jsem se rozhodla se o to podělit taky s vámi ;).
Nečekejte žádné převratné novinky, kdo ho aspoň trochu znáte, tohle všechno budete vědět, protože jsou to obecně známé věci :). Byla jsem líná hledat na netu, tak jsem prostě ve škole sepsala věci, na které jsem si vzpomněla ;)...
Ještě jedna věc... Z lidí, kteří to četli, několik nepochopilo jednu zkratku. Proto malá vysvětlivka (myslím, že byste to pochopili, ale... Jistota je jistota :D). Clovis, Ca znamená Clovis, California - Američani často hned za městem používají stát, aby bylo jasné, o čem je řeč (kdyby se naše země skládala z padesáti států, pravděpodobně bychom to taky tak dělali :D).
Takže...
Věděli jste o CC, že...

Poprosím vás o pomoc :)

11. listopadu 2012 v 20:04 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
můj kamarád Jonáš dělá psychologickou práci na seminář na téma homosexualita. Součástí práce má být anonymní anketa :). Pokud máte minutku času, byla bych vám vděčná (a Johny taky :)), kdybyste mu vyplnili TENTO DOTAZNÍK :). Díky moc :). A Johny taky děkuje :).
xoxo K.

N.P. pro Hannah Colfer: Don't Leave Me, Honey!

11. listopadu 2012 v 17:21 | Káťule |  Na přání
Ahojky,
tak jsem dneska dokočila přepisování povídky na přání pro Hannah Colfer :).
Na povídce pro Christy se usilovně pracuje, jsem tak v půlce, pokud to můžu odhadnout :D. Je totiž možné, že se ještě rozkecám víc, než jsem měla v plánu :D.
Ale teď se vrhnu na tuhle povídku ;).
Tady zadání od Hannah Colfer :)...
Mohla bych poprosit o RPF? :-) Prosím, prosím! :-)
1. Téma: Glee + Volné téma
2. Postavy: Hannah Colfer, Chris Colfer (POV)
3. Stručný popis: Hannah je po jednom ze záchvatů v nemocnici, Chris je zrovna na natáčení přes celé USA, ale jede ji navštívit. Happy-end, prosím :-)
4. Speciální přání: Chtěla bych, aby u Chrisovy návštěvy za Hannah nebyl nikdo jiný ;-)
Děkuju moc ;-)
Nějaké základní informace:
Zadavatel: Hannah Colfer
Název: Don't Leave Me, Honey!
Téma: Glee
Počet slov: 1541 :) - nějak jsem se rozkecala, tohle jsem rozhodně neplánovala :D
Hlavní postavy: Chris Colfer (POV), Hannah Colfer
Vedlejší postavy: Karyn Colfer, Tim Colfer, zdravotní sestřičky
Místo: New York, později nemocnice v Clovisu
Čas: Natáčení Chrisova filmu (řekněme tak za rok ;))
Žánr: Smutné, ale relativně happy-end
Varování: Nejsem si jistá, zda se mi podařilo dobře obsáhnout to skvělé téma. Nějak mi nešlo vystihnout tu bezmoc a smutek...
Ta druhá se k tomu vlastně hodí víc, ale líp se mi psalo u té první :). Tam se mi líbí zvlášť ta část "I have nothing if I don't have you."
Jinak bych moc chtěla poděkovat Kusince za odbornou konzultaci a rady :).
Tak doufám, že se vám všem bude líbit! A hlavně doufám, že se bude líbit Hanničce Colfer!

N.P. pro mě: A co když je to pravda? (2. část) - od Nikči

11. listopadu 2012 v 15:55 | Káťule |  Na přání
A tady je pokračování povídky pro mě od Nikči.
První část je tady: První část :).N.P. pro mě: A co když je to pravda? (1. část) - od Nikči

11. listopadu 2012 v 15:53 | Káťule |  Na přání
Ahojky, přináším vám další povídku na přání pro mě. Tentokrát od

Niki!

Je nádherná, jsem z ní úplně mimo! Děkuju moc, Nikolko!! :)
Tady moje zadání, které jsem vytáhla ze svého komentu :).
Píšeš i na reálné lidi? Ráda bych totiž Chrise Colfera a Darrena Crisse :). Glee už je dotočeno a oni se dlouho neviděli, když tu se najednou znovu setkávají ;)... Jinak zbytek nechám na tobě a jsem zvědavá, jak si s tím poradíš :). A byla bych ráda, kdyby to byla romantika (aspoň trošku :D) a aby to skončilo happy-endem :). Děkuju mockrát!

Prostě gay

8. listopadu 2012 v 22:12 | Káťule |  Moe spřáteláčky :-*
Ahojky,
mám pro vás jen dvě oznámení :). Zaprvé, povídku pro Hannah Colfer už mám skoro dopsanou :). Bohužel, teď se na to nevrhnu, půjdu si lehnout... A zítra ani pozítří na to čas mít nebudu... Ale snad v neděli?. Nejsem si jistá :). V pondělí určitě ;).
A druhá věc... Můj skvělej kamarád Jonáš si založil blog :). Takže jestli rádi čtete deníčky, doporučuju :). Vypadá to zajímavě. Zatím se rozjíždí, z blogem začal dneska ;). Ale určitě to bude skvělý blog ;). Jestli vás zajímají příhody normálního devatenáctiletého kluka, každodenní život gaye, podívejte se k němu, budu ráda a Johny určitě taky ;).
Jeho blog najdete tady:

Prostě gay


Snůška bezvýznamných řečí :D

7. listopadu 2012 v 22:06 | Káťule |  Kecíky
Ahojky lidičky :),
dneska vlastně nemám pořádně o čem psát :D. Tenhle článek bude jen snůška nesmyslných kousíčků informací :). Ale prostě toužím po tom, zase se s vámi o něco podělit :).
Prvně informace pro holky, které čekají na povídku na přání, nebojte, nezapomněla jsem na vás, jen nemám tolik času, kolik bych si přála mít :). Povídku pro Hannah Colfer už mám napsanou celou, jen to budu muset přepsat do počítače, protože jsem ji napsala ve škole :D. A to si nejsem jistá, kdy na to budu mít chvilku :). Jinak na povídce pro Christy už taky začínám pracovat ;). Páni, přijdu si teď hrozně zodpovědně :D.
Jinak jsem si dneska stáhla v pdf The Land of Stories: The Wishing Spell od našeho milovaného Chrise Colfera! Ta knížka je boží! Zatím jsem stihla přečíst jen prolog, ale miluju ji už teď :). Navíc není psaná žádnou složitou angličtinou, takže se to čte lehce a rychle - doporučuju! :) ;)

N.P. pro Sisinku: Protiklady

6. listopadu 2012 v 19:18 | Káťule |  Na přání
Ahojky,
tak začínám plnit povídky na přání :). Mám pro vás první, teda konkrétně je to povídka pro Sisinku ;). Už mám ale rozepsanou druhou - pro Hannah Colfer a začínám přemýšlet i nad tou třetí - pro Christy :).
Tak jdeme na první :). Tady zadání od Sisinky :)...
1. Glee
2. Santana (ne taková mrcha, prosím) a Kurt
3. Santana a Kurt dostanou za úkol nacvičit duet
4. asi žádný, díky :-)
Nějaké základní informace:
Zadavatel: Sisinka
Název: Protiklady
Téma: Glee
Počet slov: 937 :)
Hlavní postavy: Kurt Hummel, Santana Lopez
Vedlejší postavy: někteří z Glee klubu, Will Schuester
Místo: WMHS
Čas: Kurtův a Santanin čtvrťák
Žánr: Tak asi humor, i když se mi to těžko odhaduje :D... Moc vtipný to není :)...
Varování: Asi žádné speciální :). Moje povídky by všechny měly mít varování, že autorka neumí psát :D...
Song: Těch je tam několik, vždycky jsou zmíněné v textu, tak budu dávat názvy jako odkazy, abyste rovnou věděli, o čem je řeč ;). - Ráda bych touto cestou poděkovala svojí sestřičce Aničce, která se trošku podílela na výběru moderních písniček ;). Navedla mě na pár skvělých songů, které jsem sice znala, ale nevzpomněla bych si na ně :). Díky!
Tak doufám, že se vám všem bude líbit! A hlavně doufám, že se bude líbit Sisince!

The Way You Look Tonight/You're Never Fully Dressed Without A Smile

5. listopadu 2012 v 16:12 | Káťule |  Představení
Ahojky,
předtím, než se vrhnu na věci, co mám ještě na práci :( :D... Rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o božíííí mash up :)... Je to z epizody S04E03 Makeover :)... A je to úžasný :).
SJP je tam k sežrání, LM se konečně začíná promítat do Rachel, které to sluší, ale největší hvězda je stejně zaručeně CC, který je k sežrání v tom obleku, co si ho tam pak najde :D...


Přejte si ;)

4. listopadu 2012 v 14:11 | Káťule
Ahojky,
dřív u mě na blogu povídky na přání probíhaly jen v rámci různých soutěží :). Ale teď jsem se rozhodla trošku povzbudit svého psavého ducha a dát vám příležitost si přát kdykoliv ;).
Budu se snažit povídku pro vás napsat co nejdřív, ale jsem jen člověk a občas nestíhám do školy nebo i mimo školu, takže, prosím, omluvte případné časové prodlevy ;).
Jindy se mi totiž stává, že mám volný čas, ráda bych něco napsala, ale dobrý nápad prostě nepřichází ;). Tak doufám, že mě budete pravidelně zásobit dobrými nápady :).
A teď už k samotnému přání :). Pokud stojíte o povídku na přání, vyplňte, prosím, následující :).

N.P. pro mě: Hopeless romantic - od Christy

4. listopadu 2012 v 11:24 | Káťule |  Na přání
Ahojky,
tak jsem si po dlouhé době přála povídku na přání od

Christy!

Je úplně úžasná, nemůžu z ní :). Děkuju moc :).
Tady je moje zadání :), vytáhla jsem to přesně z toho komentu, ve kterém jsem o povídku prosila :) - abyste mohli zhodnotit, jak se to Christy povedlo :). Já bych řekla, že na 1*, jsem z toho vážně unešená :). Ještě jednou děkuju a doufám, že jsem někomu z vás doporučila skvělý blog s Klaine povídkama, kam se rádi budete vracet, tak jako já ;).
1.Pár - Klaine, jak jinak :D
2.Informace - Kurt by mohl být romantik (to vlastně je i tak) a Blaine... prostě typický kluk :)... ani ne bad boy, ale ani ne nějakej svatej :)
3. Prostředí - hm, asi někde mimo školu, ale tak nějak v tom školním věku ;). Bylo by fajn, kdyby Blaine byl normálně na Daltonu a Kurt na WMHS :). Ale kde se povídka bude odehrávat, to nechám na tobě ;)
4. jasně, že happy-end :)...
Jenom menší poznámka, miluju slaďárny a vůbec mi nevadí okoukaný klišé :)...


It's Time

1. listopadu 2012 v 17:21 | Káťule |  Glee povídky
Ahojky,
jen rychle přidávám jednorázovku, kterou jsem napsala kdysi dáávno :D... No, dobře, tak dávno to nebylo, ale už je to nějakej ten pátek :D. Je to první Glee jednorázovka, tak mějte trošku ohledy, prosím :D... Je navíc pěkně kratičká :).
Počet slov: 287 :) - to není moc :D
Hlavní postavy: Blaine Anderson, Kurt Hummel
Vedlejší postavy: nejsou
Místo: New York, ale není důležité
Čas: Klaine už jsou dospělí pracujou :). A děj povídky je konkrétně pátek neznámého data :D.
Žánr: Fluff :)
Varování: Slash! - Ale není s omezením, nečekejte žádné sexuální scény :).

Toho herce odněkud znám! :D

1. listopadu 2012 v 15:46 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
dneska jsme byli v tom divadle :). Jak jsem předesílala v minulém článku, sama bych si rozhodně vybrala jiné představení, ale i tak to bylo super :).
Byli jsme na hře Ostře sledované vlaky ;). Celkem to šlo, jen v jedné chvíli se mi trošku klížily oči :D. Ale seděla vedle mě češtinářka, tak jsem si nemohla dovolit ani ty oči přivřít ;). Pak mě tam štvali ti malí parchantíci ze základek :D. Smáli se ve chvílích, kdy to vtipné nebylo a bylo jasné, že se smějí těm hercům... Taky pískali a tleskali, když někdo přišel na jeviště, takže my jsme si celkem klepali na čelo :D. To jsem fakt ještě neviděla :D.
Jinak jsem koukala, že herec, který hrál hlavní postavu, mi byl nějaký povědomý :D. A když jsem si ho prohlédla pořádně, měla jsem jasno :D. Byl to Matouš Ruml :). Doteď jsem ho viděla jen jako Lexu v Comebacku :). Byl naprosto dokonalej, hrál skvěle :).