Prosinec 2012

Say You'll Stay

31. prosince 2012 v 14:56 | Káťule |  R5
Ahojky :),
o půlnoci vás čeká novoroční kapitolka ;).
A teď pro ukrácení času jedna písnička od R5 ;).
Dalo mi to trošku práci najít jednu, kde by Riker zpíval víc, většinou zpívá Ross... Ale podařilo se a stojí to za to ;)...

Curt Mega & Kimberly Whalen

31. prosince 2012 v 9:09 | Káťule |  Další
/Přednastaveno/
Tak holky, kdo z vás shipuje kromě Niff taky CurtRiker? :) Já teda jo :). A máme smůlu :(. Curt je ženatej :(...
Jeho manželka je Kimberly Whalen... Tady nějaký obrázky a dvě videa :).
Jako sluší jim to, ale... :) Místo Kim bych tam měla být já nebo Rikey ;)...
Zbytek v CČ

Riker Lynch singing & dancing

31. prosince 2012 v 8:29 | Káťule |  R5
/Přednastaveno/
Ahoj,
přináším nějaký videjka, kde je Rikey :). A holky, bacha! Necvkněte si do gatí ;)...
On je nejvíc boží!

Dobře, tady tancuje ;). Vážně jsem se snažila sledovat je všechny, ale to prostě nejde. Rikey pořád strhával moji pozornost na sebe :). To není fér ;).
Zbytek v CČ ;)

The Evolution Of Chris Colfer ;)

30. prosince 2012 v 21:42 | Káťule |  Další
Tak abych se dneska vyhrala z těch Niffáků, na spinningu jsem se rozhodla pro Chrisovskej článek ;).
Díky bohu za pubertu! Co se nám z toho Chrise postupně vyklubalo ;).
Jeden obrázek tady, zbytek v CČ ;)...


Curt & Riker ;)*

30. prosince 2012 v 17:10 | Káťule |  Další
Ahojky,
narazila jsem ještě na nějaká videa, o která se s vámi chci podělit :).
Tak jdeme na to :).
První je od Curta :)... Přeje krásné Vánoce :)... A hlavně nám chtěl ukázat, že v Texasu sněží :D. Prý je to poprvé, co vidí sníh na Vánoce :D

Když nemůžu spát

30. prosince 2012 v 15:09 | Káťule |  Drabble
Ahojky,
Niki dneska v 00:00 (:D) nám přála hezké Klaine, CrissColfer, nebo Niff sny :). A mě to inspirovalo :). Říkala jsem si, co kdybych nemohla spát? Tak že bych si mohla něco takovýho snovýho vytvořit :). Ponořila jsem se do toho a tohle z toho vzniklo :D.
Nečekejte žádné zázraky :). Jsou to tři drabblátka :). Jedno je Klaine, jedno je CrissColfer a jedno je Niff ;). Doufám, že vás to pobaví (protože hlavně za tím účelem to bylo psané). Neberte to moc vážně, byl to spíš pokus o takové menší zlehčení :). Snad vám to dokonce zpříjemní čekání na kapitolku ;).
Jinak jsem se pokusila i o vytvoření názvu ke každému drabbleti... Ty názvy jsou stupidní, to zaprvé :D. A zadruhé, grafice moc nerozumím, tak jsem jen cosi spatlala v malování :D. Ale co :D. Šlo mi jen o to, aby to mělo ten název a aby se hned z toho popisku dalo poznat, o který pár zrovna jde ;). Tak doufám, že mi tu grafickou stránku odpustíte :D.
Plus bych vás chtěla varovat :). Dvě ze tří obsahují narážky a myslím, že by měly být tak aspoň 12+ (nebo možná 15+, v tomhle já se nevyznám :D) :). Tak komu to vadí, prosím, nečtěte to :). Jestli jsem to ale správně odhadla, moje čtenářky (čtenáři?) nemají problém s tím, že se někde objeví menší narážka :)...
Tak se do toho můžete pustit, snad se vám to bude líbit :). Tady to ode mě máte, jeden zpožděný malý dáreček pod stromek ;). 3x100 slov ;).
Chtěla bych poděkovat Nikče, že mě inspirovala tím přáním hezkých snů :). A k tomu druhému drabbleti mi byla zase inspirací její CrissColfer jednorázovka :D. Kdo jste četl, nejspíš pochopíte :D:D. Díky, Nikolko! ;)

Když nemůžu spát


Do you ship Niff? ;)

30. prosince 2012 v 9:15 | Káťule |  Další
Ahojky podruhé,
myslím, že stále ještě spím - zase přednastaveno :D.
Další bomba pro Nifflerky ;). Tohle jsem si nemohla odpustit, když jsem to našla :). Moje první reakce (když jsem se po pěti minutách uklidnila :D): "Tak to se musím podělit!" :)
Curt dělá livestream a jsou tam s ním kamarádi (asi :)... zjistila jsem, že ten kluk se jmenuje Dom :D).
Někdo se Curta zeptá, jestli shipuje Niff :D. A ta Domova reakce :D. No boží :D. Když mu dojde, co to je Niff :D:D. Smála jsem se :D.
Nezapomeňte hlasovat v anketě :). Ptám se vás na stejnou otázku jako ten fanoušek (asi spíš fanynka, že? :D) Curta :). Shipujete Niffáky? :) Neočekávám žádná ne :D.

Uptown Girl :)

30. prosince 2012 v 8:30 | Káťule |  Představení
Pravděpodobně ještě spím :).
Přednastaveno :D.
Něco pro všechny Nifflerky ;). Nejlepší je stejně ten začátek - těch několik scén, kde jsou vidět spolu ;)...

The Scientist - Curt Mega

29. prosince 2012 v 23:50 | Káťule |  Představení
Ahojky ještě jednou :).
Právě jsem dokončila 6. kapitolku, ale trochu se bojím, že další už bych nestihla (čeká nás oslava nového roku a všechny ty přípravy, znáte to, ne? :D), tak si tu 6. nechám až na později :). Přednastavila jsem vám ji jako oslavu Nového roku na 1.1. 2013 - přesně 00:00 (Ano, Niki, omlouvám se, vím, že to je tvůj čas pro zveřejňování povídek, tak se, prosím, nezlob, že jsem si ho protentokrát vypůjčila :D).
A abych vám trošku zpříjemnila čekání :)...
Našla jsem na YT channel jednoho úžasného člověka :)... A hned jsem si nastavila odběr u něj :)... Kdo myslíte, že to je? :) Nejúžasnější Curt Mega :)... Hned jsem projížděla jeho covery a opravdu jsem se zamilovala do jeho The Scientist (od Coldplay). Varuju vás, je k sežrání tady :)...
Jedna fanynka napsala koment: "Curt, marry me. Or Riker." :D Hned jsem ho laikovala :D... To víte no :D... A druhý jsem laikovala tenhle: "@CURTISMEGA why are you so perfect? like seriously you are not a real person you are more like a Disney prince." :D
Holky, za to můžete vy! Nakazily jste mě Niffákama :D. Riker je jeden z mála blonďáků, kteří se mi líbí :). Jsem spíš na tmavovlasé kluky :). Ale Rikiemu se pro odolat nedá :)...
A stejně tak se nedá odolat Curtovi v téhle písničce :). Tak si ji nezapomeňte pustit :). A bacha, nenaslintejte si do klávesnic :D - vím, o čem mluvím ;).
Není to teda celá písnička, ale i tak! Miluju tě, Curte :* ;).

Niff - Could It Be ;)

29. prosince 2012 v 21:31 | Káťule |  Fan videa
Ahojky,
teď píšu další kapitolku Honeymoon - už mám tak 60 % ;). A abych si odpočinula na chvilku, koukla jsem na YT, které mi doporučovalo jedno Niff fan video ;). Je super :).
Niffáci jsou tak k sežrání, že to není možné :)...

Connected

28. prosince 2012 v 19:41 | Káťule |  Klipy a Mp3
Ahojky,
už je to delší dobu, co jsem objevila na YT jeden short film ;). Občas na nějaký kouknu, ale tenhle mě jako jeden z mála opravdu dostal... Je teda trošku depresivní, ale nádhernej ;). Má jenom šest minut a jedno plus pro lidi, kteří moc neovládají angličtinu - vůbec se v něm nemluví! ;)
Tak tady - Connected :)
Snad se líbí tolik jako mně ;)

Be My Inspiration

28. prosince 2012 v 19:12 | Káťule |  Glee povídky
Ahojky,
naslibovala jsem Klaine jednorázovku ;). A mám ji tu pro vás ;). Původně jsem si ji chtěla nechat jako novoroční dárek, ale tak moc se těším na vaše reakce, že s tím čekat nemůžu :D. Navíc plánuju jako novoroční dárek kapitolku ;). Už mám asi 33 %, sice jsem se teď trošku zasekla, ale věřím, že s tím posunu a kapitolku tu mít budete ;). Času ještě je ;).
Jinak moc děkuju všem zlatíčkám, kteří pravidelně čtou moje povídky ;).
A jde se na to :)...
Název: Be My Inspiration
Téma: Glee
Počet slov: 1179
Hlavní postavy: Kurt Hummel, Blaine Anderson
Vedlejší postavy: Josh, Matt, Kevin, Sam (jen se tam objeví :D)
Místo: Módní přehlídka, afterparty, kavárna ;)
Čas: Řekněme Kurtových 22 let ;)
Žánr: Romantika, happy end :)
Varování: Oh, je to taková blbost :D
Doufám, že se vám bude povídka líbit ;).
Mimochodem... Za ten výčet Blainových hudebních nástrojů se omlouvám, ale byla jsem nadšená, že jsem objevila, na co všechno umí hrát Darren, tak jsem si to neodpustila a použila ten seznam celý :D...


Zeptám se... ;)

27. prosince 2012 v 22:47 | Káťule |  Další
Ahojky,
mám na vás menší prosbu ;). Protože se stále cítím jako Glee nováček, rozhodla jsem se zeptat těch správných Gleeků, kteří vědí, o co go ;).
Narazila jsem na pár věcí, u kterých si nejsem vůbec jistá, jestli na ně je nějaká (ať už oficiální, nebo ne) odpověď :). Dobře, přiznám se, že většina otázek je spíš ze srandy, ale odpovědi by mě zajímaly i tak :). Ať už jde jen o váš názor, nebo něco, co jste třeba slyšeli/četli ;). Nebo možná půjde o věc, kterou jsem v seriálu pouze přehlédla ;). Tak do toho, zahlťte mě odpověďmi :)...

Honeymoon - 5. kapitola

27. prosince 2012 v 13:18 | Káťule |  Honeymoon
Ahojky :),
tak tady přidávám další kapitolku ;). Tentokrát se objeví nová postava, která ani nebyla uvedena v informacích k povídce, protože mě napadla až za pochodu :D. Ale tak co :). Ta postava se bude vyskytovat jen v téhle kapitole, žádné další plány s ní ani nemám ;). Samozřejmě, že se tam nevyskytuje pro nic za nic - nějaké následky to mít bude :D. Ale rozhodně tam není proto, aby Klaine získali nové kamarády ;) - spíš to povede k jednomu velice důležitému rozhovoru, který je čeká v příští kapitole ;). - Na ten rozhovor mě přivedl kamarád Jonny ;), takže děkuju, myslím, že se to do té povídky hodí ;).
Jinak menší info pro fanoušky mé fanfic :). Mám rozepsanou kratší Klaine jednorázovku ;) - Kurt tam bude módní návrhář a Blaine frontman jedné kapely a nebudou se znát ;)...

Honeymoon - 4. kapitola

24. prosince 2012 v 18:59 | Káťule |  Honeymoon

/Přednastaveno!/
Ahojky,
konec světa naštěstí nepřišel a dneska tu tedy máme Štědrý den :). Říkala jsem si, že bych vám mohla nadělit takový menší dáreček. Je mi jasné, že teď asi většina z vás večeří, rozbaluje dárky, kouká na pohádky, zpívá koledy, nebo cokoliv jiného, co na Štědrý večer děláte. Já taky :). Proto jsem tento článek přednastavila ;).
Jinak ke kapitolce... Chtěla bych ji věnovat - a když je to dárek pod stromeček, komu jinému než všem! Všem, kdo tu povídku čtou rádi, všem, kteří ji nečtou, ale chtějí, prostě úplně všem, kteří ji chtějí ;).
Dál bych chtěla poděkovat Engli, která mi vnukla menší nápad :) - pamatujete na tu tubu lubrikačního gelu? Tak ta zvrhlá holčina navrhovala, aby ji hned v příští kapitolce použili :D. A znáte mě, ten nápad mě okamžitě inspiroval ;). Takže děkuju :).
Jinak v pár scénách jsem se nechala inspirovat jedním gay párem, který jsem zahlédla v létě na dovolené na pláži ;). Jenže to byla nuda pláž, Klaine jsem nechala oblečené :D...
Tahle kapitolka je delší, než bývají běžně ;). A taky je plná keců :). Romantických přecukrovaných keců :D. Snad to přežijete a neumřete mi tu na hyperglykemii ;).
Nebudu vás zdržovat! Doufám, že máte bohatého Ježíška a přeju krásné Vánoce!
Komenty jako dárek mě opravdu moc moc potěší ;).

N.P. pro Christy: Finally

23. prosince 2012 v 12:12 | Káťule |  Na přání
Ahojky,
tak tady dělám rýži v troubě k obědu a mezitím dopisuju konec povídky pro Christy :). A podařilo se :). Nějak jsem se moc rozepsala, no :D... Konec jsem psala o hodině chemie, tak se případně nedivte tomu, jaká je to blbost :).
Jinak kapitolka vás čeká brzo, přednastavila jsem vám ji pod stromeček ;).
A teď už dobrou chuť, pokud zrovna obědváte a info k povídce...
Zadání od Christy :)...
Téma: Glee
Postavy: Darren Criss a Chris Colfer, vedlejší -> Glee cast
3.Stručný popis: Darren s Chrisem nevýchází jako dříve a je čím dál tím víc odtažitý. Jestli byh mohla ještě poprosit od přátelský vztah Darrena a Nayaou :-) Happy End...předem děkuji ;-)
Nějaké základní informace:
Zadavatel: Christy
Název: Finally
Téma: Glee
Počet slov: 2372 :) - nějak jsem se rozkecala, tohle jsem rozhodně neplánovala :D
Hlavní postavy: Chris Colfer (POV), Darren Criss
Vedlejší postavy: Naya Rivera, zbytek Glee castu
Místo: Natáčení
Čas: Natáčení Glee
Žánr: Romantika, v průběhu asi smutné, happy-end
Varování: Tak zaprvé - alkohol... Za druhé, nejsem si jistá, zda se mi podařil ten přátelský vztah mezi Nayou a Darrenem - psala jsem to z Chrisova pohledu (z toho se mi to psalo líp), takže tam Naya jako Darrenova kamarádka není tak často... Nejsem si vůbec jistá, zda se mi povedlo vystihnout přání...
Song: Žádná originalita - Teenage Dream - Darren Criss
Opět bych chtěla poděkovat Kusince za diskuzi ohledně toho alkoholu ;).
Snad se bude líbit!

Joe Dassin - Champs-Elysées

20. prosince 2012 v 17:22 | Káťule |  Texty a překlady
Ahojky ještě jednou dneska ;)...
Nějako jsem se nudila, tak jsem poslouchala písničky :). A dala jsem si tam jednu francouzskou, kterou zpíváme ve škole ;). Úplně ji miluju :).
A protože jsem se s váma dlouho nepodělila o žádný text s překladem, tady ho máme ;).Honeymoon - 3. kapitola

20. prosince 2012 v 16:15 | Káťule |  Honeymoon
Ahojky,
Nikča mi u minulé kapitolky připomněla, že zítra je ten zatracený konec světa :D. No, doufám, že není, teďka by mě to fakt naštvalo ;).
Tak ale kdyby náhodou, dávám vám sem třetí kapitolku, ať můžu být klidná, že jsem udělala všechno, co se dalo ;D.
Doufám, že se bude líbit a ten konec světa vám zpříjemní :). Snažila jsem se být místy i vtipná, tak snad se to podařilo ;).

Koho máte radši z Klaine? :)

19. prosince 2012 v 18:41 | Káťule |  Co je lepší?
Ahojky,
jen rychlovka, než vyrazím na angličtinu :)...
Moc by mě zajímala vaše odpověď na otázku, koho z Klaine máte radši :)... Kurta, nebo Blaina? Já vím, nejlepší jsou oni dva dohromady ;). Ale kdybyste si museli vybrat (a zkuste je posoudit jako dva lidi, ne jen jako půlku toho druhého :D - ano, vím, že je to těžké :D)... Kdo by to byl?
Já za sebe říkám Kurt ;).
A teď vy (v CČ je anketka) ;) - případně můžete i do komentů, ráda si počtu ;).

Honeymoon - 2. kapitola

18. prosince 2012 v 15:56 | Káťule |  Honeymoon
Ahojky,
tak jen tak rychle - dělám úkoly a už mi z nich trochu hrabe :D. Tak jsem si říkala, že si na moment odběhnu a hodím vám sem další kapitolku :). Snad vám udělá radost :).
Zatím se tam nic moc neděje ;). Jen jsem potřebovala kluky dostat na místo :). Slibuju, že v příští kapitolce už se začne něco pořádnýho dít :)... Jen nevím, kdy bude, protože jsem ji ještě nezačala psát :). Ale budu se snažit, vážně budu ;).
Doufám, že se kapitolka bude líbit stejně jako první :). Konečně se dozvíte, kam kluci letí :).
A já vás asi nebudu zdržovat, pusťte se doo čtení ;).