Leden 2013

Honeymoon - 10. kapitola

31. ledna 2013 v 16:59 | Káťule |  Honeymoon
Ahojky ;),
tady pro vás mám dárek za výzo :). Jaký bylo ;)? Spokojenost? :) Jestli jo, tak gratulace, jestli ne, nevěšte hlavu, do konce roku je ještě čas ;). A kdyby to nevyšlo ani tehdy, svět se nezboří ;).
Tak tady poslední kapitola ke Klaine :). Už nás čeká jen epilog a potom pokračování, které jste si jednohlasně přáli ;). Snad se vám bude líbit :).
Ani jsem to po sobě nečetla, tak snad to nebude vadit :). Snad tam nebudou moc chyby a nesmysly ;).

Gay/Lesbian Wedding/Adoption Ads

30. ledna 2013 v 19:39 | Káťule |  Klipy a Mp3
Ahojky,
ještě než vyrazím na angličtinu, tady vám dám dvě moc hezké reklamky :). Doporučuju kouknout ;).
Jedna je na svatby homosexuálů v Kanadě :). Druhá je na adopce homosexuálů :). A ta na adopce je teda tak vtipná :D. Úplně mě dostala :).
Myslím, že my v ČR bychom se měli zamyslet a povolit ty adopce :). Dneska o SVS jsme se bavili o právech ;). A dozvěděli jsme se, že diskriminace je protizákonná ;). A že jakékoliv rozdílné chování na základě čehokoliv (pro tento případ tedy sexuální orientace) je diskriminace... Z čehož v podstatě vyplývá, že to, že homosexuálové nemůžou adoptovat, je protizákonné :). Je to totiž rozdílné chování, když hetero můžou...
Bojujte se mnou za rovná LGBT práva v ČR!
Takže v CČ ;).
A jen tak mimochodem, abych předešla neopodstatněným dotazům, které občas lidi kladou v reakci na zastávání se homosexuálů. Ne, nejsem lesbička. Jen podporuju sexuální menšiny ;). A vy můžete taky ;).


Honeymoon - 9. kapitola

28. ledna 2013 v 23:23 | Káťule |  Honeymoon
Ahojky,
přednastavila jsem vám novou kapitolku :). Využívám toho, že zítra z ničeho nepíšeme, tak mám čas a nemusím se učit :).
Jinak bych tuhle kapitolku chtěla věnovat Nikískovi. Protože ona je jeden z důvodů, že jsem se vrhla na Glee kapitolovky, protože ona se nechala zkazit mými zvrhlými náladičkami, protože mě inspiruje v psaní Klaine a Niff, protože ona je moje blogové sluníčko, protože si to prostě zaslouží :). A hlavně, protože FOTBAL! :D
Ke kapitolce... Pokračuje stále na záchodě, bezprostředně po TOM :D. Prostě mě tam napadla ke Kurtovi jedna věcička, kterou jsem si nemohla odpustit :). Jinak jsem se nechala inspirovat minulou kapitolkou :). Kurt slíbil Blainovi koupání bez plavek, že? :) Takže opět - černá část na vlastní nebezpečí, oki? :) Ale jak jsem zjistila minule, sexuálním scénám se nevyhýbáte ;).
Dál mám pro vás návrh :)... Honeymoon se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Ještě chci sepsat návrat - počítám, že se vejde do jedné kapitolky - a epilog :). A v souvislosti s epilogem mě napadlo menší pokračování téhle povídky :). Tak se chci zeptat - až nám Honeymoon definitivně skončí, mám se vrhnout na volné pokračování? ;) Neprozradím, o čem to bude, ale pokud se povede, mělo by to být supersladké ;). Ale záleží na vás :). Beztak to bude další krávovina, protože já normálně psát neumím :D...
A teď už kapitola :). Připomínám: Bacha na černou část!

Gentle Kisses - 11. kapitola

27. ledna 2013 v 16:39 | Káťule |  Gentle Kisses
Ahojky,
nová kapitolka ke GK :).
Navazuje na tu minulou, kde Jeff vytvořil v obýváku ten bunkr a ozval se zvonek :). Kdo myslíte, že je za dveřmi? :D Myslím, že to bude vážně hodně nečekané :).
Tak tady uvidíte, jestli už jsem se nad Niffáčkama slitovala, nebo jestli je budu ještě trápit :). Myslíte, že se nám konečně dají dohromady? :)
A pořádně se obrňte trpělivostí, v kapitolce se opět vyskytne Summer! :D ;)

Honeymoon - 8. kapitola

22. ledna 2013 v 20:14 | Káťule |  Honeymoon
Ahojky,
tak jsem tu se slíbenou kapitolou k Honeymoon :). Navazuje na předešlou, kde Kurt připravil pro Blaina překvapení a vzal ho do muzea banánů :).
Snad se kapitola bude líbit :).
Poslední část je hodně, hodně, hodně zvrhlá! Takže varování :). Nechci tady dávat nějaké věkové omezení, zas tak moc se tam toho (snad) nestane :D. Ale prostě komu z vás se příčí ta představa, radši to nečtěte ;). Kdo se rozhodně si tu část i přes varování přečíst, přeju hodně štěstí :D. Zdá se mi to hodně nereálný :). Ale tak :D... Co jiného by se mělo dít na líbánkách, že? ;).
A abych nějak označila, že to je ta část, bude černým písmem ;). Takže, kdo to číst nechcete, přeskočte si černou část ;).

Gentle Kisses - 10. kapitola

20. ledna 2013 v 19:45 | Káťule |  Gentle Kisses
Ahojky,
přidávám další kapitolku :). Jsem si vědoma toho, že Klaine už zase dlouho nebyli a štve mě to. Ale věřte, na kapitolce se pracuje. Teď jsem na moment přestala, protože chystám parádní Klaine zvrhlou scénu :). Ale jako hoooooodně zvrhlou :D. Tak ji musím ještě dopromyslet a pak nějak napsat :). Doufám, že vás nepohorší :).
Ale zpět k téhle kapitolce :). Pozor na první odstavec, kdo jste naštvanej, nebo třeba trpíte prudkými výbuchy hněvu, radši to nečtěte :). Vrátí se Summer a prostě se předvede :). Máte mé plné právo ji zabít ;). Moment, vlastně ne, ještě ji budu potřebovat do jedné kapitoly :D. Ta holka je jak chobotnice... Je všude... :) Tak doufám, že vás moc nevytočí, protože mě vytočila maximálně, když jsem to psala. A omlouvám se za tak otevřený konec :). Blíží se TA chvíle :). Ale to už jsem si nechala do příští kapitolky ;).

Being Alive & Don't Dream It's Over

17. ledna 2013 v 16:52 | Káťule |  Představení
Ahojky :).
Dneska kapitolka nejspíš nebude, je mi to líto :). Ale dám vám sem aspoň tyhle dvě videa :). Obě kvůli Chrisovi :).
To první je Being Alive. A proč? :) Protože si myslím, že tady Chris dokázal, že není jen sladkej klučina s andělským hláskem :). Že je mnohem víc :). Sám tu písničku komentoval, že je rád, že konečně zpíval taky nějakou klučičí :D. A má pravdu :). Neříkám, miluju jeho vysokej hlásek a taju vždycky, když zpívá. Ale tohle je něco jiného... Z toho mi běhá mráz po zádech, skoro se mi derou slzy do očí, nedýchám... Chrisi, klobouk dolů! Tohle se podařilo :). Tu písničku jsem si strašně užila a až do konce dílu jsem držela Kurtovi palce, aby ho přijali :)...

Druhá písnička v CČ.

Gentle Kisses - 9. kapitola

16. ledna 2013 v 19:27 | Káťule |  Gentle Kisses
Ahojky,
jak jsem slíbila, tady je další kapitolka :). Už devátá :). Na Klainíkách se taky pracuje ;).
Jinak tahle přímo navazuje na předchozí ;). Myslím, že si všichni pamatujete, co se stalo mezi Nickem a Summer :). Tak už se nám blíží zlomový okamžik ;). Jo, a mimochodem, nemyslete si, Summer se ještě objeví ;). Tak rychle a bez boje ji zmizet nenechám :D.

Při příležitosti mých narozenin :)

15. ledna 2013 v 23:27 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
při příležitosti mých narozek přidávám ještě jeden článek :). Ne, nebojte, tentokrát vás nezahltím kecama o mém životě ;).
Jen chci podat hlášení, že na kapitole se usilovně pracuje a snad už zítra by tu měla být ;). Snad! Nic neslibuju :).
Ale to samozřejmě není hlavní důvod, proč píšu.
Hlavní důvod je, že vás chci upozornit, abyste nepřehlédli novou Nikolčinu kapitolku!
Co je na ní tak zvláštního? Kromě toho, že je úžasná jako obvykle, je navíc věnovaná mně!

Ano, dokonalá Nikča mi věnovala svou dokonalou kapitolku!

Takže kdo milujete Klaine, neprošvihněte to :). Nikolka se rozhodla pořádně uspokojit mé zvrhlé já! Takže se máte na co těšit! :) Já sama se budu těžko zbavovat představy Kurtova sexy tanečku :). A ani se té představy zbavovat nechci! ;)
Děkuju, Niki!
Mimochodem, tenhle obrázek zbožňuju ↓↓↓

Můj život v číslech ;)

15. ledna 2013 v 4:15 | Káťule |  Kecíky
Ahoj,
dneska, za půl hodiny, mi bude 18 ;). Dlouho jsem přemýšlela, co bych měla napsat, protože se mi nechce to nechat jen tak vyšumět :). A říkala jsem si, že snad vymyslím něco lepšího, než jen takové ty ubohé melancholické kecy, jak se nic nezměnilo, nebo naopak, jak se změnilo všechno :)... Takže v celém článku najdete můj dosavadní život v číslech a tady písnička, která se vztahuje k mým současným narozeninám ;).
Seventeen Forever - Metro Station :) - tu písničku miluju :). "You won't be seventeen forever..."

Welcome To My Life - Sunrise Avenue

13. ledna 2013 v 16:17 | Káťule |  Texty a překlady
Ahojky,
na kapitolce se pečlivě pracuje, věřte :).
A teď k tomuhle článku :).
Už je to nějakou dobu zpátky, co jsme u Nikči na blogu řešili, že povídkáři do svých povídek dávají část sebe. Třeba svou bolest... A já jsem předevčírem cestou do školy poslouchala Sunrise Avenue a... Víte, Samu Haber píše své písničky sám :). A každý, kdo ho aspoň malinko zná, ví, jak jsou pravdivé :).
Tak tady jsem si dovolila přeložit Welcome To My Life... Je to tak silná, smutná písnička... A ten klip, no... Zamačkávám slzu a jdu vám to sem hodit :).


Vánoce :)

11. ledna 2013 v 20:23 | Káťule |  Představení
Ahojky :),
dneska bohužel nestíhám kapitolku, před chvilkou jsem se vrátila domů a chci si jít brzy lehnout, protože zítra vstávám dřív než do školy :) - jedeme s Lenďou na Karlovku na den otevřených dveří ;). Zítra ze mě bude na jeden den drsná studentka filozofické fakulty :D. Pokud tam teda trefíme :D...
A tak tady jen tři moje oblíbené písničky z posledního dílu Glee ;). Nějak už mi to chybí :). V Glee Actually bylo několik úžasných písniček, ale tohle jsou moji favoriti! :)
První tady zbytek v celém článku :).
Na třetím místě těsně před všemi ostatními písničkami (které jsou pak všechny na čtvrtém ;)) se umístil Artie a jeho úžasné Feliz Navidad :). Ta Artieho scéna je hrozně moc silná... Sice smutná, ale silná. Myslím, že je to podruhé, co vidíme Artieho vstát z vozíčku a tancovat a ani jednou to nebylo doopravdy. Ale pokaždé to stálo za to :). Miluju ty pohledy, co na něj všichni vrhaj :D. Zvlášť ten Kurtíkův :D:D.


Gentle Kisses - 8. kapitola

9. ledna 2013 v 17:16 | Káťule |  Gentle Kisses
Ahojky,
dneska vám sem dávám kapitolku jako oslavu! Fyzika se mi podařila naučit zpaměti a navíc se mě zeptala na jediné tři otázky, které jsem snad uměla dokonale a jediným jim rozumím :D. Zbytek jsem měla naučený slovo od slova, ale tohle prostě vypadalo, že to chápu! Dostala jsem jedničku, takže jsem z toho na větvi! U tabule jsem sice myslela, že omdlím, klepala jsem se, několikrát mi křída vypadla z ruky, když jsem načrtávala grafy :D... Ale koho to zajímá :D. Špatně mi bylo celou hodinu, i když už jsem to měla za sebou, ale podařilo se ;). Na chemii mi tolik nezáleží, celkem tam mám ucházející známky, ale řekla bych, že se test v rámci možností podařil :). A z politologie mám taky dobrý pocit :). Navíc jsem si test ze zítřka napsala dobrovolně v předtermínu, čímž se mi podařilo vytáhnout známku z dějepisu a navíc! Zítra nepíšu z ničeho! Nemůžu tomu uvěřit :D.
No, přestanu mlít o nesmyslech a vrátím se k tomu, proč jsem tady :).
Tuhle kapitolku bych chtěla věnovat všem, kdo mi drželi palce na dnešek :). Díky, evidentně to pomohlo ;)!
Jinak, ačkoliv je to kapitola na oslavu, rozhodně bych neřekla, že ji budete oslavovat :). Spíš se bojím, abyste mě neukamenovali :). No, jestli vás to uklidní, slibuju, že od Summer už máme na nějakou dobu pokoj ;). Tohle rande bude pro Nicka a Sum zlomové, takže nevyhazujte počítače z oken, až se k tomu dostanete ;). A prosím, nechte mě žít, ať můžu napravit všechny hříchy, které jsem touto kapitolou spáchala :). Bavila mě psát, čímž ovšem nemůžu říct, že by byla moje nejoblíbenější :D. Spíš naopak - Summer totiž nesnáším už od chvíle, co jsem prvně zmínila její jméno :D :). Tak jdeme na to :). Hodně štěstí - ať to přežijete :).

Gentle Kisses - 7. kapitola

8. ledna 2013 v 15:17 | Káťule |  Gentle Kisses
Ahojky,
ještě než se půjdu vrhnout na učení - tady máte kapitolku k Niffákům ;). Zítra píšu z chemie a politologie a jsem zkoušená z fyziky, tak mi držte palce ;). To bude hrůza :D. Nejvíc mi asi záleží na fyzice, mám to nerozhodně mezi dvojkou a trojkou :). A nechci mít svoji první trojku na vysvědčení... Navíc fyzika mi prostě nejde, budu se to muset naučit zpaměti :/. Ale dneska se mi cestou ze školy rozbil deštník, takže smůlu už bych mohla mít za sebou, no ne? :)
Tak tady kapitolka :)... Navazuje na předchozí, určitě si vzpomínáte, že Nick zval Jeffa pro změnu přespat k sobě :)...
Tahle mě obzvlášť bavila psát, ani nevím proč, tak doufám, že vás bude bavit číst ;).

R5 TV - Summer Time

7. ledna 2013 v 19:29 | Káťule |  R5
Ahojky,
dneska jen rychle - učím se :)...
Tady je videjko R5 :). Je úžasný :). Líbí se mi ta bazénová část ;). Takže, co vás čeká? Riker, jak si svléká tričko - což je sakra hot scéna :D. Jsem z něj paf :D. A pak kluci závodí, kdo udělá nejlepší trik ;). Skáčou salta do bazénu ;). Já hlasuju pro Rikera - samozřejmě :D. A nejen proto, že jsem do něj zamilovaná, ale taky proto, že ten trik byl bezkonkurenčně nejlepší :).
Tak čí trik se nejvíc líbí vám? ;)
xoxo K.

Gentle Kisses - 6. kapitola

6. ledna 2013 v 21:24 | Káťule |  Gentle Kisses
Ahojky,
dneska jsem toho taky dost napsala a teď jsem se vrátila ze spinningu s náladkou, že vám sem něco šupnu :). Abychom jako oslavili konec víkendu ;). Ono sice není co slavit, ale tak :D...
Právě jsem si dala dvě lžičky nutelly (Niki :D) a jedu :D...
Čeká nás to Nick/Summer rande, o kterém se mluvilo v minulé kapitole :). A taky setkání Slavíků, o kterém se mluvilo ;).

Gentle Kisses - 5. kapitola

6. ledna 2013 v 0:00 | Káťule |  Gentle Kisses
Tak tady ta slíbená přednastavená kapitolka ;).
Poděkujte za ni Nikče, to ona mě svým úžasným komentem dohnala k tomu, abych ji ještě přednastavila - udělala mi totiž hroznou radost! ;)
Nebudu dlouho okecávat :). Snad jen: Omlouvám se, ale baví mě Niffáky trápit ;)...
Jo, a kapitolka navazuje na předchozí ;).
Niki, tady se taky objevuje menší podobnost s tvojí povídkou, ale přísahám, že jsem to neobšlehla ;). Doufám, že se nezlobíš :).

Jen malé upozornění :)

5. ledna 2013 v 20:06 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
jak jsem psala u kapitolky, mám tu psavou :). A protože jsem toho napsala teď dost a vážně mě moc potěšil komentář od Nikči, rozhodla jsem se, že vám sem dám ještě jednu kapitolku ;). Aby to ale nebylo všechno takhle najednou a aby si i ostatní, kdo mají teď čas a zájem, mohli přečíst tu poslední, přednastavím ji :). A jak jinak ji přednastavit, když mě k tomu dohnala Nikča, než na 00:00 ;). Takže o půlnoci čekejte další kapitolku k Gentle Kisses ;).
Tak se těšte ;).
Keep calm and ship Niff & Klaine!

Riker being cute ;)

5. ledna 2013 v 19:53 | Káťule |  R5
Tak ještě jednou :). R5 se vyjadřují k tomu, jestli nosí svou oblíbenou barvu (nevím, jak jinak líp to přeložit do češtiny :D)... A Riker to totálně zabije :D... Jako vždycky ovšem :D... To prostě musíte vidět, pokud jste to ještě neviděli :D.
To mě prostě mastí ta konverzace, už jsem to viděla několikrát :D...
Riker: "I wear blue jeans a lot."
Rocky: "Dude, just... All jeans are blue."
Riker: "Yea, that's true."
Ellington: "Except for the ones that aren't blue."
:D No, to mě dostává :D...

R5 - 3

5. ledna 2013 v 18:53 | Káťule |  R5
Ahojky ještě jednou :),
našla jsem video R5 - 3 v originále od Britney Spears :) (můžete znát i z Glee).
Sice to zpívá jen Rydel, ale i přesto to stojí za to :).
Zvlášť náš úžasnej Riker je totálně k sežrání, nejvíc sexy :D... Jako fakt - píšou to i všechny holky do komentů pod video ;).
xoxo K.
Keep calm and ship Niff & Klaine!