Květen 2013

Hudební legendy

21. května 2013 v 15:55 | Káťule |  Klipy a Mp3
Ahojky,
nedávno jsem četla článek, který mě donutil se hodně zamyslet. Psalo se tam o Michaelu Jacksonovi - mluvili o něm jako o hudební legendě.
Musím se vám přiznat. MJ jsem... Hm, řekněme, že obdivovala. Když umřel, byla jsem v šoku, do tý doby jsem si neuměla představit, že by lidi jako on umírali. Ale pak jsem se nad tím zamyslela. Nikdy jsem ho neměla ráda, znala jsem od něj možná tak jednu písničku (teď jich znám samozřejmě víc, zdá se mi, že to tak nějak patří k obecnému vzdělání, nebo jak to formulovat :D). A nechtěla jsem se zařadit mezi lidi, kteří po jeho smrti začali šílet a stahovat jeho hudbu. Protože já ho prostě neposlouchala předtím a jeho smrt na tom přece nic nemění...
A tak jsem se po přečtení toho článku o MJ jako o hudební legendě rozhodla zamyslet nad tím, kdo je hudební legenda pro mě. Trošku jsem pohledala na netu a sestavila si svůj seznam :).
Můžete se mnou rozhodně nesouhlasit, tak prosím, klidně mi napište svůj seznam, nebo zkritizujte můj, ale tohle jsou pro mě prostě PÁNI MUZIKANTI!
Samozřejmě poslouchám spoustu dalších, ale už takhle se mi ten seznam rozrostl :D. Joo, a nejsou seřazeni podle oblíbenosti, ale čistě náhodně ;).