Srpen 2013

Koho z R5 máte nejradši?

29. srpna 2013 v 1:10 | Káťule |  Ankety
Ahojky,
přednastavený článek ;).
Koho z R5 máte nejradši? Hlasujte v anketce a nezapomeňte i napsat komentář ;).Paris

26. srpna 2013 v 2:25 | Káťule |  Co je lepší?
Ahojky,
jsem zpátky z dovolené ;). Tohle je přednastavený článek ;)...
Znáte tuhle písničku? Protože jestli ne, musíte to napravit ;). Když jsem ji slyšela poprvé, vůbec se mi nelíbila, ale pak jsem ji z nějakého neznámého důvodu měla potřebu poslouchat dokola a dokola a... Miluju ji! ;)
A Cory zbožňoval její remix verzi ;)... Ta má taky něco do sebe ;). Ale osobně se mi asi víc líbí ta živější originální verze :).
No, poslechněte si obě a napište, která verze je lepší :)... Případně hlasujte v anketce ;).


Rapid Fire Questions

5. srpna 2013 v 16:02 | Káťule |  Videoodpovědi
Ahojky,
tady je moje historicky druhá videoodpověď :). Nejedná se o odpovědi na vaše otázky. Tam zatím sbírám, takže jestli vás něco napadne, klidně pište :). Čekám na vaše otázky, abych mohla natočit další videjko :). Můžete TADY pokládat otázky ;).
A teď k tomuhle videu ;)... Mám trošku rýmu, ale divím se, že to není moc slyšet - jen když se v tom videu směju, tak to jde znát.
Taky bych vás chtěla upozornit, abyste se na to koukli jen na vlastní nebezpečí :D. Jde o rapid fire questions - pokud nevíte, oč jde, je to krátce vysvětleno na začátku videa :).
Otázky mi dělala moje kamarádky Chery :).
Tak v CČ je pak video :).
Hodně štěstí pro ty z vás, kteří se to rozhodnou risknout :D.

Gentle Kisses - 15. kapitola

4. srpna 2013 v 16:19 | Káťule |  Gentle Kisses
Ahojky,
tak tady další kapitola k Gentle Kisses :). Nevím, kdy bude ten slibovaný konec, ale myslím, že už splácám max 1, 2 kapitolky, než to utnu :).
Táák... Nevím, nakolik si pamatujete, oč šlo v předchozí kapitole, ale tahle navazuje, takže se to pokusím jaksi shrnout :).
V minulé kapitole Niff Club (pěvecký sbor pod vedením Nicka) vystupoval na soutěži. Po jejich vystoupení se Nick pokoušel dostat k nim do zákulisí, ale nebyl tam puštěn, tak se s Jeffem zase zpátky posadili na místo :).
A tady je pokračko :)...
Nebudu vás zdržovat, prosím, pusťte se do čtení :).

A taky prosím, nezapomeňte na tenhle článek - odpoveď je pro mě celkem důležitá ;). Díky.


Info o povídkách :)

3. srpna 2013 v 23:40 | Káťule |  Kecíky
Ahojky,
teď jsem nějak měla míň času, než jsem doufala, i když jsem pár dní byla doma. No, dovolená se blíží, takže zase nic...
Ale! Pomalu se blíží konec povídky Gentle Kisses. Vím, že tady už dlouho kapitola nebyla, ale snad se objeví ještě někdo, koho ty povídky zajímaj :).
Něco malinko jsem splácala, tak snad brzo přidám kapitolku ;). A až tu povídku konečně dopíšu, budu pokračovat v Upside Down, to je ta o Klaine adopci, jestli si to ještě pamatujete :).
A navíc plánuju novou povídku, jenže potřebuju poradit :)...