Já mám kamarády chlapy?! :o

22. srpna 2018 v 0:54 | Katie |  Moje au-pair dobrodružství III
Ahoj, ahoj!

Zapomněla jsem zmínit, bydlení už máme! A na úplně vysněném místě v naprosto božím bytě :). Takže nadšení! A děkuju vám, co drželi palečky :). Pomohlo to :).

Tady jeden ilustrační obrázek basy :DRáno se mamka sbalila s holkama a jely k nějakým kamarádům doma, já jsem opět zůstala doma s malířem :D. Mamka mu předem řekla, ať se ke mně chová slušně. A když jí řekl, že nemá důvod, tak mu připomněla, že jsme spolu sami a on leze vysoko na žebřík (a celkem se bojí výšek), takže kdyby se něco stalo, bude na mně, abych mu podala první pomoc a zavolala sanitku :D. Docela mu sklaplo. Jinak jsem teda čuměla, že mu mamka koupila ten žebřík… On ho potřebuje na výkon své práce, nemá vhodné vybavení - a mamka mu ho zaplatila… A ne, že by ho koupila a nechala ho tady s tím, že ho to nechá používat. Ne… Koupil ho on, ona mu to proplatila a on si to po práci vozí domů…

Jinak jsem si pustila hudbu od kámoše. Postěžovala jsem si mu, že mě nebaví můj playlist, že je krátký a starý a oposlouchaný. A on mi udělal playlist. Bála jsem se, protože často jeho hudební vkus nechápu a jeho songy se mi nelíbí, ale je to naprosto boží! Prostě mě zná, vybral ze svého rozsáhlého playlistu songy, o kterých věděl, že se mi budou líbit. Tak to poslouchám a malíř: "To je změna…" - měla jsem radost, že zní docela mile, tak mu podobně mile odpovídám: "Jo, to mi poslal nejlepší kamarád." V aj se u slova kamarád nerozlišuje pohlaví, takže z této věty nemohlo jít poznat, že jde o kluka. Jenže já jsem ještě dodala: "I miss him so much!" (= Moc mi chybí! Kde už pohlaví jde poznat.) Malíř se ale přeslechl (podle všeho schválně), protože odpovídá: "Is SHE in Czechoslovakia?" (= Je v Československu? - důraz na ona.) Já: "No, HE is in the CZECH REPUBLIC!" (= Ne, je v České republice! Důraz na on a na ČR.) A to neuvěříte :D. On mi na to odpověděl, že nevěří, že se se mnou kamarádí nějaký chlap. Tak jsem ho ujistila, že několik. On, že to je divné s mýma názorama. Řekla jsem mu, že ho můžu ujistit, že tak 90 % chlapů, co se baví se mnou, by se nebavila s ním, s jeho názorama. On pokračoval v práci a za chvilku přišel a chtěl si povídat… Začal mi vykládat o své škole a tak. A mi se s ním nechtělo moc mluvit. Tak píšu tomu nejlepšímu kamarádovi, ať zavolá. On se na nic neptal, a tak minutku potom, co jsem položila telefon, najednou zvonění. Zvedla jsem to a dala jsem to hezky nahlas. Takže malíř úplně v šoku, že telefonuju s chlapem, odchází zpět do práce :D.

A abych nezapomněla zmínit, malířův brácha je prý gay. Tak jestli je tohle důvod, proč je homofobní… Druhý kámoš si myslí, že je brácha šťastnější než malíř - a ten mu to nemůže odpustit :D. A pak zopakoval věc, kterou už říkal kdysi - u těchto lidí nezbývá, než počkat, až vymřou :D. A řešili jsme to i s nejlepším kámošem. On povídá, že rasismus, homofobie, xenofobie a podobné jsou výsadou lidí s nízkým IQ. Já na to, že malíř má pocit, že nízké IQ je výsadou lidí, co nemají penis. On na to, že má pro pana malíře velmi špatnou zprávu, protože spíš než lidi, co nemají penis, jsou to lidi, co mají malý penis :D. Pak jsme se ale smáli, že blbost, že se to prostě týká jen hloupých lidí, protože kdyby se to týkalo lidí bez penisu, nebo lidí s malým penisem, tak máme oba dva problém :D :D.

Měl dnes přijet nákup někdy mezi 4-5 odpoledne. Mamka slíbila, že se vrátí tak nějak v ty 4, aby tu byly včas na převzetí. Jenže nákup přijel 5 min před 3. :D Převzala jsem to… A jak jsem to tak vykládala v tý kuchyni z těch přepravek, co mi pán nosil, tak mi došlo, že mamka nikdy nákupy neplatí předem :D. Několikrát se totiž stalo, že přivezli něco jiné nebo něco nepřivezli, tak to neriskuje a platí až pak. Tak jsem v hlavě řešila, co teď. Protože se obávám, že hotově nemám dost peněz na ten nákup… Oni nakupují za několik set liber :D. Resp. asi bych dost měla, ale nechtělo se mi to teda platit ze svýho, rodiče tolik hotovosti nemívají doma, aby mi to mohli dát pak - a tahat se s nima o víc než 200 liber by se mi nechtělo. Vím, že by mi to dali, ale… A kartou nepřipadá v úvahu, že bych něco takového platila už vůbec. Normálně kartou platím - i v zahraničí… A peněz bych na ní měla dost. Ale nechce se mi tahat ty peníze, co mám na účtě - a vyměnit je za libry v hotovosti. Tak jsem si říkala, že co teď. A týpek mi podal jen tu svou mašinku, ať mu to podepíšu. Tak jsem mu to podepsala a hrozně jsem se divila, že to je náhoda, že to mamka zaplatila předem… A když se mamka s holkama vrátila, tak se hrozně divila, že už to bylo zaplacené :D. Prý si nemyslí, že to platila :D.

Po návratu holek jsem si vzala jedničku, že s ní půjdu cvičit na basu. A když jsem se jí zeptala, jestli by chtěla jít cvičit - což je v UK normální rozkaz prakticky :D, tak mi na to odpověděla, že tak jo :D. A když hrála, tak pořád vymýšlela, jaký další song chce zahrát a tak. No, nestačila jsem se divit. Šla dobrovolně cvičit a ještě hrála tak hodinu… To jsem ještě nezažila od doby, co jsem tady :D.

Jinak mamce přišel dopis od očního, že má přijít s jedničkou na kontrolu. Zeptala jsem se na to. A tady nejsou běžné ty naše pravidelné prohlídky u dětskýho, ale místo toho máte do 16 let dvakrát do roka zdarma kontrolu na očním. A příspěvek na brýle, pokud je potřebujete. A prý i po 16, kdy už ty kontroly nejsou zdarma, lidi docela často na oční chodí - aspoň jednou do roka, do dvou. To mě překvapilo… Já byla na očním tak maximálně s ječným zrnem. Tak nevím, co si o tom myslet. Třeba na gyndu se tu nechodí, a pokud máte gynekologický problém, řeší to obvoďák. A pokud chcete antikoncepci, bez kontroly vám napíše nějakou náhodně (nebo si ji můžete bez předpisu vyzvednout v takových centrech bezpečného sexu, nebo co to přesně je...). Ale hlavně, že se tu takhle často chodí na oční… :D

Jinak dnes měla dvojka spát s trojkou, lehly si spolu do postele a dvojka povídá: "Ne, jméno, nemůžu s tebou spát…" To vyvolalo pláč od trojky a otázky ode mě - vždyť pět minut předtím chtěla. Ona na to, že s ní nehodlá spát, když bude trojka ve svém "squeaky mode" (= pištivý režim) :D. Musela jsem se smát :D. Squeaky mode teda fakt pobavil :D. Je to přesně taková hra s jazykem, jakou nečekáte od sedmiletého dítěte - ani každý dospělý tohle neumí :D. Tak jsem se zasmála :D. A ona ani moc nechápala, čemu se směju, nepřišlo jí to vtipné, přišlo jí to vážné. Protože squeaky mode je otravný :D. Naštěstí se trojka uklidnila, tak holky můžou spát spolu :D.

Tak se mějte fanfárově! Take care!

xxxo K.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama