Jsem asi kuchařka, nebo co :D

29. srpna 2018 v 1:37 | Katie |  Moje au-pair dobrodružství III
Ahooooj!

Tak já to sem hodím a jdu spát :D... Dlouhej den :D...

Jeden ze zmíněných songů :)...


Dneska ráno jsem snídala s rodinkou, protože mamka vezla auto brzo na technickou, a pak si v náhradním autě, co dostala, přijela pro dvojku a vezla ji na plombu - když s ní byla minule u zubaře, tak jí vyvrtali jen půlku kazu, zbytek tam zůstal, protože dělala hrozné scény. Tak jsme dneska u snídaně koukali na dětská vzdělávací videa o plombách a zubařích… :D

Zůstala jsem teda doma s jedničkou a trojkou - s trojkou jsme psaly čísla, fakt ji to dneska bavilo, každé psala jinou barvou. Jednička naopak dělala bordel a pořád trojce ubližovala a rušila nás. Původně jsem s ní ráno měla dělat basu, ale nakonec mamka říkala, ať na to kašlu, že se chová hrozně. Ale taťka se rozhodl na to nekašlat. Zahlédla jsem v jeden moment, jak ji za paži vlekl ze schodů a řval a nutil ji něco dělat. Moc jsem se tam nemotala radši :D. Jakože vím, že by jí nedal do držky - a na mě by byl ještě navíc milej i v takové situaci. Ale prostě jsem se nechtěla dívat, ono je to holkám dost často trapné, když je v takové situaci vidím. Jasně, můžou si za to samy, ale… Každopádně si jednička pak stěžovala mamce, když se vrátila. A byla politována, takže chudák taťka, fakt…

Mamka si pak přišla stěžovat mně, že přišly s dvojkou k zubaři a představte si to, v ordinaci ani neběžely pohádky. Tak se zeptala sestry, proč není puštěná televize a sestra pozvedla obočí - jak si to jen dovolila :D. Ale televizi pustila… Jenže zrovna běžely reklamy a ještě potichu - a zubař začal vrtat. Jakože to ho v té škole nic neučili? On studoval na zubaře a ani takovou základní věc neví :D.

Mamku jsem ale dneska taky nepoznávala! Zakázala noťas. A ano, to už udělala mockrát, ale tentokrát to dodržela. Dokonce informovala mě a tatínka, že se to nebude tolerovat, že okamžitě vypnout, pokud na to holky jen sáhnou a tak. Sice jsem to hlídala jen já, taťka tam nebyl a ona dělala, že to nevidí a nechávala to na mě. Ale mě stačilo mít od ní přímo řečeno, že vypínat. Tak jsem vypínala :D. Tolikrát, že už to holky nenapadlo ani zapnout :D.

Holky pak šly barvit ty výrobky z hlíny, co jim tu schly. Já jsem u toho byla s nima a třídila věci v krabicích na lince. Mamka mě poprosila, jestli bych to nemohla udělat. Tak jsem to udělala. 3/4 věcí jsem vyházela do koše, když tam nebyla :D :D. Ani si toho nevšimla. Jen mě pochválila, že nechápe, jak jsem to mohla tak hezky uklidit :D. Holky si u toho barvení přes Alexu pouštěly hudbu a zpívaly. A byly úplně v šoku, že jsem ke každému tomu songu znala slova (a někdy líp než ony samy). Samozřejmě je neznám slovo od slova, ale všechno, co vybíraly, jsem znala minimálně refrén :D. Tak jsme všechny zpívaly pěkně nahlas, bylo to hrozně super. Projely jsme například Roar, Firework, Mamma Mia, I Don't Want to Miss a Thing, Million Dreams, Little Boxes, The Greatest Show, atd. Přičemž Million Dreams a The Greatest Show znám z jejich baletního vystoupení :). A díky těmhle songům se chci podívat i na ten film (The Greatest Showman).

Holky pak dostaly za úkol od taťky uklidit všechnu barvu, celý stůl a židle a okolí - no, byl tu borčus. Já jsem vařila. To dopadlo tak, že jsem odbíhala co dvě minuty od plotny a volala holky zpátky, ať jdou uklidit - vždycky přišly, něco málo udělaly a utekly. To se opakovalo tolikrát, než přišla mamka, co zrovna jela zpátky pro své auto, které na té technické dopadlo líp, než čekala - když se vrátila, tak všechno uklidila a ještě holky politovala, že dostaly takovou těžkou práci.

Tatínek mi dobu děkoval za večeři, protože jsem udělala domácí burgery (se sýrem - do toho masa jsem zamíchala sýr). Jediné mé štěstí bylo, že mamka tam většinu času nebyla, jinak by to neprošlo. Ale dělaly se pečené brambory a máme burgerové bulky a ona mě poprosila, ať udělám něco z mletého. Popravdě nemá moc ráda kreativní přístup a věci čeká vždycky takové, jak je na ně zvyklá. Takže mi po večeři dala přednášku, že z mletého se dělá buď boloňská, nebo se zapeče s bramborovou kaší a sýrem navrchu… A že když chci burgery, tak se koupí hotové a jen se hodí do trouby… Ale děckám chutnalo - dokonce všechny holky dojedly večeři… A taťka se poprvé nezeptal maminky, jestli si může přidat. Přidal si sám. A když ho zarážela, tak pronesl, že to někdo sníst musí :D. A když viděla, jak mi pak děkují všichni za jídlo, tak aspoň pak už mlčela. A že jsem si s tím vyhrála - udělala jsem smaženou cibulku (na kolečka nakrájenou), vyskládala na stůl všechny možné omáčky, co máme, žampiony na plátky strčila do trouby a udělala kopu zeleniny - každý si pak poskládal vlastní burger. Ani jsem nevěděla, že to v sobě mám :D… Jakože rozhodně to nebylo nejlepší jídlo, co jsem kdy jedla… Ale když vidím, jak se jí tady nudně a "britsky", tak se nedivím, že to byla taková senzace :D.

Tak se mějte senzačně! :) Take care! :)

xxox K.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaká je Vaše nejoblíbenější HP kolej?

Nebelvír
Mrzimor
Havraspár
Zmijozel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama