Jedničky kamarádka

3. září 2018 v 23:22 | Katie |  Moje au-pair dobrodružství III
Ahojky!

Tak píšu jeden z posledních článků! Jak jste si užili čtení? Doufám, že aspoň z poloviny tolik, jako já psaní :).

Tuhle dnes poslouchaly holky. Konečně něco, co jsme poslouchali i my staří, když jsme byli mladí :D.


Tak na dnešek tu spala jedničky kamarádka, jak jsem zmiňovala. Holky mě hned ráno přišly obě obejmout. Jednička i ta její kamarádka :). Bylo to hrozně milé. Pak jsem dostala od kamarádky masáž hlavy, prý je na ně expert, protože je vždycky dělá i své mamce. Říkala, že se pak budu cítit zrelaxovaná a připravená na celý den. No, spíš jsem se pak cítila ospalá :D. Ale masáž dobrá, to se musí nechat :D. Jednička mě pak aspoň půl hodiny česala, miluje, že mám hustý vlasy a že se mi necuchají - a já zase miluju, když se mi někdo ve vlasech hrabe... Takže win-win :D. Kamarádka jedničky se taky ptala, jak je možné, že snídám marmite... No, měla jsem na něj chuť, tak je to možné :D. Ona ho nesnáší, tak proto...

Holky pak vymyslely, že by chtěly něco upéct. Mamka jim vyndala nějaké knížky s recepty a odjela - jela pomoct těm kamarádky rodičům se stěhováním. Bezva... Já jsem ty knížky zase zabavila, protože jsme na nic z toho neměli doma ingredience a taky to byly šíleně složité recepty na dvě hodiny. Věděla jsem, že je to tak dlouho nebude bavit a ani mi se nechtělo. A našla jsem jednoduchý recept na banánové muffiny, co trvají půl hodinky. Banánů, co potřebovali sníst jsme tu měli hromadu, ale nikdo je právě nechtěl, že jsou hnědý :D. Takže ideál! Pečení s jedničky kamarádkou bylo super. Dělala, co jí člověk četl z receptu a prostě to bylo v poho. Za to jednička dělala kraviny, pořád nahlas řvala, nevydržela u toho pět minut, ale pak se vždycky vrátila a nadávala, že mouku chtěla přidat ona a namačkat banány taky. Jak asi, když tu nebyla... Za celou dobu pečení utopila v misce pět lžic, a pak je odmítala vyndat, protože by si zaprasila ruce... Utopila je v první řadě proto, že prostě uprostřed míchání ztratila zájem o celé pečení, tak tam nechala lžíci a odešla... Taky nám za zády vykopávala nohy děsně vysoko, takže po celé kuchyni lítal bordel z jejích podrážek a roznosila těsto po celé kuchyni... No, rozhodně s ní budu ještě někdy píct... Teda jedu stejně domů, ale chápete :D. Muffiny se ale povedly! :)

Pak přiběhla z venku dvojka s brekem a volala, že chce mamku. Říkám, že mamka tu není a co se stalo. Ona okamžitě přestala brečet a pronesla, že nic... Někdy mě z nich může klepnout :D. Ale tady z tohohle je vidět, jak mamku zneužívají :D.

Jinak novinka! Rodinka vyhodila malíře! Prý už v pátek mu řekli, že se nemusí vracet, že mu to trvá děsně dlouho a že takhle už je to stejně v pohodě a víc nebude třeba. Tak on stejně přijel... A když ho poslali pryč, tak odjel, ale objevil se tu za pár hodin, že tu nechal žebřík. Ten žebřík, co platila rodinka :D. Naložil ho, přišel mi podat ruku, že mě prý rád poznal a přeje mi jen to nejlepší :D. Tak jsem mu taky popřála... Jakože co mi zbylo :D. Ale ne, je mi ukradenej, ať se má, jak chce :D.

Holky pak trénovaly nějaké taneční vystoupení a já se zakecala s taťkou v kuchyni. Říkal mi, jak je to tady s řidičákem na motorky. Prý abyste udělali papíry, tak musíte jízdy absolvovat na takové té největší motorce, jaká existuje. A on chtěl jezdit na menší, ale prostě musel udělat papíry na velkou. Nevím, jak je to teda u nás... Každopádně vyprávěl, jak je to na pytel, že ta největší motorka je mnohem těžší než on - a on je kus chlapa (holky říkaly, že má 110 kilo, ale troufnu si říct, že bejvávalo...), přesto tu motorku nemohl udržet. Co dělají ženský, když chtějí jezdit na motorce? :D No, taťka nakonec zmínil, že je učili v autoškole s těma motorkama, že když ji drží, ale nakloní a cítí, že padá, tak mají co nejrychleji uskočit, protože není šance, že by ji snad někdo udržel, když padá, a je lepší jít z cesty, než si ublížit u toho.

Z rozhovoru nás vyrušil řev že zahrady od klouzačky. Jdeme se podívat, co se děje. Trojka se zasekla v tom domečku, ze kterého se klouže dolů. Mezi dvěma šprušlema prostrčila koleno a zpátky nešlo. Koukli jsme na to a nechápali, jak se jí to povedlo, protože s tou nohou se nedalo hnout a ty dřeva se jí z obou stran úplně hodně zařezávaly do nohy... Taťka byl nakonec nucen odmontovat jednu tu šprušli, zatímco já držela trojku za ruce, aby se nebála, nepanikařila a neublížila si ještě... Nakonec byla tatínkem pochválena, jak byla odvážná :D. Já měla spíš chuť jí říct, že doufám, že si to bude pamatovat a nebude dělat blbosti na té klouzačce :D.

Když se mamka vrátila, tak z ní vypadlo, že rodina kamarádky nebyla vůbec připravená na to stěhování. Dobaleno měli až ve 4 odpoledne - a to dnes měli jen stěhovat, protože měli odevzdávat klíče od domu... Takže tu kamarádka zůstává. Její rodiče se stavili, aby mi poděkovali, že jsem se o ni starala. A taky se přijeli rozloučit. Táta teda říkal, že má v autě pouta, tak mě jima spoutá a odvleče k nim domů - a budu prý jejich nová au pair. Což by bylo fajn, je s nima sranda a ta jejich dcera je v poho, až na své trochu začínající puberťácké výlevy. Ale on tam určitě bude nějakej jinej kostlivec ve skříni :D.

Když jsme všichni společně koukali na holek taneční vystoupení, zatímco jsme jedly muffiny, co holky upekly (a byla jsem opět pochválena, že jsem to s nima zvládla), přijel nákup... Tak jsem ho šla vyzvednout a bylo ho nějak víc, než jsem čekala. Mamka nakoupila snad tunu jídla pro mě, co si mám vzít domů. Něco tady budu muset nechat, protože na tohle bych potřebovala další dva extra kufry. Jako je to od ní milé, ale jako v jakém vesmíru čekala, že budu mít dost místa a váhy na čtyři velké plechovky baked beans? :D Naštěstí třeba zrovna baked beans mají tuny a tuny a mamka nemá moc přehled, kolik těch plechovek je. Tak je tam strčím k tomu a pochybuju, že si všimne :D.

Tak jo, zítra jdou jednička a trojka do školy! A bude to můj poslední den tady... Nevím, jestli se víc těším domů a do Brna, nebo se mi nechce odjet... Asi oboje...

Take care!

xxxo K.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama