Rozlučka s kámošem

2. září 2018 v 0:36 | Katie |  Moje au-pair dobrodružství III
Ahoj!

Ano, je to tak, už se mi to tu hodně krátí... Budu muset začít už balit :D. Teda ne, ale ani se nenaděju a už abych fakt balila. (Btw, co to znamená, že se ani nenaděju? :D) A tady ještě jednou mé počítadlo, ať vidíte, za jak dlouho mi přistane letadlo v Práglu :).

Marmite - mluví se o něm v článku :)


V první řadě se přiznám, že fotky ze včerejška ještě nejsou. Ale jak jste viděli, článek jsem zveřejnila po půlnoci, měla jsem za sebou dlouhý a náročný den, a pak jsem stáhla materiál z mobilu a zjistila, že mám cca 10 min videí a přes 600 fotek. Tak jsem si šla lehnout s tím, že fotky a videa proberu až dneska, protože ono to chvíli trvá, než to proberete… A když už to je hotové, tak se to musí nahrát online a popsat všechno… Jasně, vím, nemusím vysvětlovat, prostě fotky zatím nejsou… Ale stejně :D… Fotky i videa jsem už probrala, a zatímco píšu, tak se nahrávají :). A pak už jen všechno pojmenovat :D…

Anyway, k dnešnímu článku :D… Dneska jsem se vyrazila rozloučit s místy, kam jsem tady často chodila. Takže jsem se prošla na poštu (kam jsem stejně měla cestu), pak si sedla do parku. Tam mě už po příchodu atakoval pes nějaké paní. Byl to kokršpaněl a pořád lítal okolo jak blázen. A když jsem přišla já, tak ke mně vystřelil a začal štěkat jak pominutý. Následně se všechno odehrálo najednou ve zlomku vteřiny. Já jsem zařvala, paní už držela psa za obojek. Hrozně se mi omlouvala, já jsem se omlouvala jí a byl z toho docela přátelský rozhovor. Prý na lidi takhle běžně nereaguje, proto ho tam nechala lítat. Pořád opakovala, že je to její chyba. Tak jsem se já zase omlouvala, že jsem neměla tak řvát, ale že se hrozně bojím psů. No, veselý to bylo :D.

Následně jsem vyrazila do Maidenheadu. Navštívila jsem kámoše v knihovně, ale protože měl dost práce, odběhla jsem zatím do KFC a koupila nám Krushems. Nevím, jestli to znáte, tady na tom lidi ujíždí, jako by to byla nejlepší věc ever. Já se na to těšila, vypadá to normálně jako milkshake. Jemu jsem vzala Oreo Krushems a sobě Mars. No… Kdo jste to ještě neměl, o nic jste nepřišli. On to totiž není shake. Je to jako ledová tříšť, ale z mlíka. Takže ta moje byla z čokoládového a byly v ní kousky čokolády a karamelu. Ta jeho byla vanilková a byly v ní kousky orea… No, stálo to za to, fakt :D.

Jinak jsme s kámošem zavřeli knihovnu a vyzvedli u něj doma auto. A vzal mě k řece na své oblíbené místo. Tam jsme si sedli a pokecali. On vytáhl marmite kešu, na což jsem čuměla jak blázen. Marmite mám ráda, neberte to špatně, ale marmite kešu? :D Pro ty z vás, co nevědí - marmite je taková hnědá pomazánka, co se dělá z kvasnicového extraktu. Je to děsně slané a děsně kvasnicové :D. Říká se, že marmite buď milujete, nebo nesnášíte. Tak na mě to nesedí. Mám ho ráda a jednou za čas si ho ráda dám, ale že bych ho milovala, to se teda říct nedá :D. Každopádně on říkal, že ty kešu taky ještě nikdy neměl, ale objevil je, když byl nakupovat, a chtěl je zkusit. No… Ani jsme nedojedli ten sáček - bylo toho 90 gramů. Nebylo to hnusný, bylo to vlastně docela dobrý. Ale toho marmitu na tom bylo děsně moc :D. Bylo to fakt příšerně slaný. Když jíte marmite třeba na chleba, tak se ta chuť tak jako vsákne do toho chleba, prostě se to dá dojíst. Ale když jíte marmite kešu, ale to prostě tu chuť nijak neutlumí. Je to, jako byste jedli samotný marmite. A to se podle mě nedá, ani když o sebevíc milujete :D. Každopádně mám teď vitamínu B tak na rok :D.

Kámoš mě pak hodil domů, kde jsem ještě prohodila pár slov s rodiči, kteří zrovna uložili holky. Jinak dnešek nebyl nijak extrémně napěchovaný událostma, ale chtěla jsem se hlavně rozloučit se "svými" místy a se svým kámošem…

A protože je tohle krátký článek, přihodím takhle nakonec jednu Harry Potter zajímavost. Věděli jste, že Daniel Radcliffe jako malý (v prvních několika dílech) potřeboval takovou kovovou konstrukci na svou sovu? Protože všichni čtyři ptáci, kteří hráli Hedviku, vážili okolo 1,8 kg a Dan byl v tu dobu ještě malý cvrček, neudržel svou sovu na své pokrčené ruce tak, aby se mu za chvíli neklepala a nebolelo to. A tak dostal takovou speciální konstrukci, která mu pomohla Hedviku držet :).

Mějte se krásně! Take care!

xxxo K.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Považujete vy osobně pluto za planetu?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama