Moje sugar daddy story

29. října 2018 v 17:06 | Katie |  Moje vysokoškolské dobrodružství
Ahoj všichni!

Po svém návratu do ČR jsem se tady moc neukázala, to je pravda. Doma jsem se zdržela 2,5 dne ani ne, a pak jsem vyrazila do Brna, kde nás hned čekal Orientation Week s ESNkem (čili týden, kdy se zahraňáci v rámci povinných i nepovinných aktivit seznamují s Brnem a Masárnou - je tam spousta studijních věcí, ale taky kino /český film s titulkama/, párty, a tak podobně…). A kromě toho, že v rámci OW jsem si vzala volno v práci, abych se tomu fakt mohla věnovat, protože je toho děsně moc, ještě jsem se scházela s kamarády, které jsem přes léto v Anglii neviděla. Bylo to velký. Nemůžu říct, že by se to doteď uklidnilo. Pořád se potkávám s lidmi, pořád jedu ESN, ale k tomu mám práci a školu - kde píšu diplo a miliony seminárek. Je to divoký :D. Tolik k updatu o mém životě… A teď už k článku…

Ten moment, kdy si uvědomíš, že ti to za ty peníze nestojí. :DVíte, kdo to je sugar daddy? V zahraničí je to docela častý koncept, u nás jsem se s tím snad nesetkala. Sugar daddy je starší muž, který má hromadu peněz, ale chybí mu společnost. Tento bohatý dědula si najde mladou holčinu, která s ním bude trávit čas (sugar baby) a za to jí platí - platí většinou veškeré její měsíční výdaje, nakoupí jí nové oblečení a luxusní věci, a když spolu tráví čas, tak platí veškerou útratu a navíc platí té holčině za její čas (výjimečně to jde i opačně, že sugar mummy je starší bohatá paní a sugar baby je mladej kluk - případně u homosexuálních sugar daddies a mummies je samozřejmě sugar baby stejného pohlaví).

Možná si říkáte, co to má co dělat se mnou :D. Ano, je hromada seznamek právě pro sugar daddies/mummies a babies. Ale ne, nejsem na žádné podobné seznamce, nikdy jsem nepřemýšlela, že bych si sugar daddyho pořídila… Akorát osud to chtěl asi jinak, nebo co :D.

Šla jsem si v Brně nakoupit. Nic extra… Těstoviny, sýr, chleba, nevím už co přesně, ale ten nákup byl tak za 50 korun. Jdu si stoupnout do fronty k pokladně. Vyložila jsem si nákup na pás a čekám, přede mnou ve frontě ještě někdo je. Vůbec jsem se nesoustředila na to, kdo to je. Paní za kasou načte celý jeho nákup a sáhne po tom mém, přičemž se ptá, jestli to je pořád jeho. Pán přede mnou mlčí, tak se ozvu já: "Ne, to už je moje…" Pán mi do toho okamžitě skáče, když říká: "Jen to tam ještě dejte mně." To byla první chvíle, kdy jsem si ho pořádně prohlídla. Mohlo mu být tak 60, ale na svůj věk vypadal dobře. V ruce černý kufřík, na sobě oblek, co vypadal jako na míru. Celkem charismatický pán. To však neznamenalo, že mi zaplatí nákup. Začala jsem protestovat, že je to moje, ať to tam paní nedává jemu. Chvilku jsme se tak jako lehce dohadovali, až prodavačka povídá: "Slečno, pán vám chce zaplatit nákup, tak ho nechte!" a načetla to tam.

Sice jsem chtěla platit kartou, jako koneckonců každý svůj nákup, ale co se dalo dělat, pána jsem došla s tím, že mu dám cash. Nechtěla jsem, aby za mě platil. A on mě opravdu šokoval. Jako fakt… Začal mi vyprávět, že kdybych chtěla, může platit každý můj nákup a ostatní výdaje, že bych si mohla žít v luxusu. A chtěl by za to jen to, abych s ním trávila čas. Mně v hlavě blikala červená kontrolka a zuřivě jsem vrtěla hlavou, na což pán reagoval tím, že mě ujistil, že mu opravdu nejde o sex, jen se mnou chce trávit čas… A prý se můžeme sejít u vína nebo u kafe, cokoliv mám ráda, kde projednáme, co od toho vztahu oba očekáváme a domluvíme detaily, "obchodní podmínky". Samozřejmě mě prý zve a také mi zaplatí za můj čas… Já jsem chvilku nechápavě zírala, pak jsem ho odmítla a rychle odešla… Až pak mi došlo, že mu stále visím těch 50 korun za nákup :D.

Tak jsem tady, v téhle situaci. Bez sugar daddyho, musím si vystačit s tou troškou peněz, co mám, a ještě nějakýmu random dědovi dlužím 50 korun :D.

Co vy na to? Chtěli byste být sugar baby? Myslíte, že jsem prošvihla skvělou šanci? :D

oxx K.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama